Geri Dön

"Şüphe" dizisini nasıl buldunuz?

Uzun zamandır merakla beklenen "Şüphe" dizisi dün akşam ilk bölümü ile ekrana geldi.

Katil kim?

İpek'in annesini, Kutlu ailesinden biri öldürdü...

Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur. Bu kişi, Kutlu’ların gizli varisi, İpek’tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesi’nde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.

Siz diziyi nasıl buldunuz? Oyuncuların performansları ve dizideki mekanlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Şüphe dizisi striptiz ile başladı

Şüphe dizisinde Kutlu ailesinin torunu Meltem gittiği gece kulübünde öyle bir striptiz show yaptı ki Meltem, dizide gazete manşetlerine düştü. Meltem, Sedat Kutlu’nun şüpheli bir kazada ölen oğlu Akın’ın tek kızı oluyor. 10 yaşındayken annesini ve babasını kaybettiği için dedesi ve Cavidan ona gözleri gibi bakmışlar. İşte o show...

Bakan Soylu CNN TÜRK'te Elazığ'da yaşananları anlattıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN TÜRK ekranlarında Elazığ depremi sonrası bölgedeki son durumla ilgili bilgi verdi. Bakan Soylu, "45 vatandaşımızı sağlıklı bir şekilde göçük altından çıkardık. Şu anda enkaz altında 3 vatandaşımız var." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber