Sık Kullanılanlara Ekle   Açılış Sayfası Yap   İletişim 31 Ocak 2005 / Pazartesi  
Bugünkü Milliyet Gazetesi      Kariyerim      Business      Otomobil      Cumartesi      Pazar      Ege      Vitrin  
   
 » Detaylı Arama

  SON DAKİKA
  ANA SAYFA
  YAZARLAR
  SİYASET
  EKONOMİ
  FİNANS
  DÜNYA
  SPOR
  GÜNCEL
  YAŞAM
  MAGAZİN
  ASTROLOJİ
  TEKNOLOJİ
  HAVA DURUMU
  OMBUDSMAN
  ÇİZERLER
Haber İndeksi Arşiv Haberci Üyelik Bülten
ATV | CINE-5 | CNBC-E | CNN-TÜRK | KANAL 7 | KANAL D | LİG TV | NTV | STV
SHOW | STAR | TGRT | TRT 1 | TRT 2 | TRT 3 | TV 8
İki kuşak aşk

"Seher Vakti"nde yıllar önce Sabah ile Ali'nin yarım bıraktığı aşkı devam ettiren, çocukları Melike ve Davut'un öyküsü anlatılıyor

Sabah ile Ali, Tarsus'un ileri gelen ailelerinin çocuklarıdır. Birbirlerini çok severler, ancak aralarındaki mezhep ayrılığı yüzünden kavuşamazlar. Evden kovulan Sabah, İstanbul'a yerleşir. Yıllar sonra ölüm döşeğindeki babası torunu Melike'yi görmek ister. Melike Tarsus'a geldiği ilk gün Davut'la tanışır ve ondan çok etkilenir. Davut ise Ali'nin oğludur.
Sabah karakterini canlandıran Yeşim Salkım, "Seher Vakti"nin öyküsünden çok etkilendiğini, bu nedenle çekimler sırasında sık sık ağladığını söylüyor. Jenerikteki anonim türkü "Seher Vakti"ni de seslendiren Salkım, "Daha önce türkü okumamıştım, ama çok da güzel oldu" diyor.
Ali'nin karısı Halide'yi oynayan İdil Fırat, dizinin beklediğinin üzerinde, muhteşem bir proje olduğunu belirtiyor.
Sabah'ın annesi Cemile'yi canlandıran Tuluğ Çizgen de "Dizi, müziği, oyuncuları ve yaşanmış bir hikayeden uyarlanan senaryosuyla olağanüstü bir proje" diyor.

Yapım: ANS

Proje Tasarım: Tomris Giritlioğlu

Yönetmen: Çağatay Tosun l Senaryo: Gül Dirican l Müzik: Hilmi Yarayıcı - Nail Yurtsever

Kim Kimdir: Yeşim Salkım (Sabah), Uğur Polat (Ali), İdil Fırat (Halide), Berk Hakman (Davut), Begüm Birgören (Melike), Tuluğ Çizgen (Cemile), Nurunisa Yıldırım (Ani), Hakan Bayav (Avni), Cem Bender (Tarık), Tuncer Necmioğlu (Haydar), Semih Sergen (Ömer)
KANAL D / 21.50


UZAKTAN KUMANDA

CNBC - E'de iki veda

Aressted Development: Bol ödüllü aile komedisinin ilk sezonunun son bölümü "Haydi Keke" adını taşıyor. Tiryakileri yeni bölümler için Eylül'ü bekleyecek.
CNBC - E / 20.00

Boston Puplic: Üçüncü sezonun final bölümünde ünlü şarkıcı Whitney Houston'ı konuk oyuncu olarak izliyoruz.
CNBC - E / 21.00

TV 37 yaşında: Fulin Erler, Halit Kıvanç, Erkan Yolaç ve Bülend Özveren'in sunacakları özel geceye TV dünyasının pek çok ismi katılacak. Funda Arar, Kıraç, Orhan Gencebay ve Hülya Avşar'ın şarkılarıyla katılacağı gecede Türkiye'de TV'nin dünü ve bugünü ekrana yansıtılacak.
TRT 1 / 20.00

Arena: Uğur Dündar bu hafta, adliyede görev yaparken suçluların korkulu rüyası olan, ancak meslekten atıldıktan sonra bir suç üretme makinesine dönüşen bir savcının öyküsünü anlatıyor.
CNN TÜRK / 21.05


Vekil Baran
Özcan Deniz ve Naz Elmas'ın oynadıkları "Haziran Gecesi"nde Baran milletvekili oluyor. Bu arada Kumru klinikten kaçıp Harun'un yanına gelir. Duygu ve Baran arasında ise sıcak gelişmeler yaşanır.
HAZİRAN GECESİ - KANAL D / 20.00


Ay nı kulvar aynı saat

Bugün ATV ve Flash TV'de aynı kulvarda ikişer yeni program başlıyor: Gündüz, Ayşenur Yazıcı'nın hazırlayıp sunduğu "Yalnız Değilsin" (ATV / 17.00) ve şarkıcı Güllü'nün sunacağı "Yalnız Değilsiniz Güllü Var" (FLASH TV / 17.30). Gece ise Levent İnanır, Aydemir Akbaş, Aykut Oray ve Erdinç Akbaş'tan oluşan "Geri Dörtlü" (FLASH TV / 22.30) ve Reha Muhtar, Ömer Çavuşoğlu, Abdürrahim Albayrak, Kazım Kanat ve Ali Aydın'ın sundukları "Futbol Ateşi"(ATV / 23.20).

  Sina
  KOLOĞLU
Halk eğleniyor, şiir yazıyor

© 2005 Milliyet