Edirne

Yerel Haber
16 Aralık 2016 - 11:22

Ünlü Oyuncu Üzümcü'den Gürkan'a Ziyaret

IHA

Ünlü tiyatro oyuncusu Levent Üzümcü, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.
Cengiz Toroman’ın yazıp yönettiği, kendisi tarafından sahnelenen ‘Anlatılan Senin Hikayendir’ adlı iki perdelik müzikli oyunla seyircisiyle buluşmak için Edirne’ye gelen ünlü tiyatro oyuncusu Levent Üzümcü, oyun öncesi Edirne Belediyesi’ni ziyaret etti. Levent Üzümcü’yle uzun süre sohbet eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, kendilerini Edirne’de ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.
Levent Üzümcü, Gencay Gürün tarafından 1995 yılında kurulan Tiyatro İstanbul’un öncülüğünde Türkiye’nin çeşitli illerinde sergilenen ve kendisi tarafından sahnelenen iki perdelik müzikli oyun ’Anlatılan Senin Hikayendir’ ile Edirnelilerle buluşmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Üzümcü, Tarihi Belediye Binası’nı ve Atatürk Odası’nı ziyaret ederek bilgiler aldı. Edirne’nin tarihte her zaman önemli bir yeri olduğunu söyleyen Üzümcü, Edirne’ye hayran kaldığını belirtti.

EdirneYerel Seçim Sonuçları

Edirne Hava Durumu

10°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.