Kırklareli

Yerel Haber
11 Eylül 2019 - 14:15

Vize'de Mesire Alanı Düzenlemesi Yapılacak

Vize'de mesire alanı düzenlemesi yapılacak

Vahit İŞBAŞARAN/VİZE(Kırklareli),((DHA) KIRKLARELİ’ nin Vize ilçesinde 'İnce Koru Mesire Alanı' düzenlemesi yapılacak.

Vize’ye mesire ve kamp alanı kazandırmak için yapılan girişimlerde sonuç alan Belediye Başkanı Ercan Özalp ile Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin protokol imzaladı. Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı Turizm Geliştirilmesi ve Çeşitlendirilmesi Mali Destek programı kapsamında Vize Belediyesi tarafından hazırlanıp projelendirilen “İnce Koru Mesire Alanı Düzenlemesi” Trakya Kalkınma Ajansı tarafından onaylanan projeler arasında yer aldı.

İmzalanan protokolden sonra açıklama yapan Vize Belediye Başkanı Özalp “Göreve başladığımız günden beri Vize ilçemiz için neyi nasıl daha güzel yaparız diye çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnce Koru Mesire Alanı Düzenlemesi projemizi de en ince ayrıntısına kadar projelendirip Trakya Kalkınma Ajansımıza sunduk ve gerekli onayı aldık. Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e ve projemizde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Biz ilçemiz için gece, gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.