Gündem
18.03.2017 - 15:57 | Son Güncelleme: 18.03.2017-23:41

Yeni Gelin son bölüm ardından 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni Gelin 2. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Cumartesi akşamları ekrana gelen Yeni Gelin dizisi ekrana gelen son bölümde Bella ve Hazar'ın evliliği iki aşiretin düşmanlığını yeniden alevlendirdi. Ekrana gelen Yeni Gelin son bölüm ardından ise 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Sitene Ekle

Süreç Film‘in yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Yeni Gelin 2. bölümü ile Cumartesi akşamı ekrana geldi.. Başrollerini Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık'ın paylaştığı Yeni Gelin dizisinde bu hafta, Bella ile Hazar’ın evliliği, iki aşiretin küllenen düşmanlığını yeniden alevlendirmiş, Bozok’ların Duran’lara verdiği söz bozulmuştur. Yeni Gelin ekrana gelen son bölüm ardından 3. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı.

YENİ GELİN 2. BÖLÜM ÖZETİ

Bella ile Hazar’ın evliliği, iki aşiretin küllenen düşmanlığını yeniden alevlendirmiş, Bozok’ların Duran’lara verdiği söz bozulmuştur. Bu yüzden Bella ve Hazar, bunu kendileri tamir etmek isteyecektir. Fakat olaylar ikisini de aşmış, aşiretler birbirine girmiştir. Fakat Kalender ve Kağan, düşman aşiretin ağası Baran Ağa ile öyle bir pazarlık yapar ki artık kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Bu öyle bir pazarlıktır ki, Bella ve Hazar’ın aşkı, Hazar’ın en yakınının, Şirin’in ömür boyu mutsuzluğuna sebep olacaktır. Bu yüzden Hazar da Bella da bunu engellemek için ellerinden geleni yaparlar. Fakat yanlış anlamalar silsilesi, Hazar’ı, bu işi engellemek değil desteklemek için motive edince Şirin’in tek güvendiği dayanağı olan Hazar da devreden çıkar. Şirin, kaderine razı olmalıdır. Hazar, artık bu işi desteklese de Bella asla ikna olmaz. Şirin için mücadeleye devam eder. Yeni gelinin bu mücadelesi işe yarayacak mı? Bunu en çok Şirin merak etmektedir.

YENİ GELİN 3. BÖLÜM FRAGMANI


Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıFutbol hangi ülkenin icat ettiği bir spordur?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Yanardağ ağzına ne denir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX