Geri Dön

Tarsus Üniversitesi öğrencileri çorba büfesine kavuştu

Tarsus Üniversitesi öğrencileri çorba büfesine kavuştu

Tarsus Üniversitesi öğrencileri çorba büfesine kavuştu

MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Büyükşehir Belediyesi’nin kendi marangozhanesinde üretimini yaptığı iki çorba büfesinin ilki Tarsus Üniversitesi girişine yerleştirildi.
Büyükşehir,bu çorba büfelerinin ilkini Tarsus Üniversitesi’ne yerleştirdi. '1 Ekmek 1 Çorba' projesi kapsamında dağıtımı yapılan çorbalar, artık çorba büfesiyle hafta içi her gün sabah derslerinden önce öğrencilerin içini ısıtacak. Tarsus Üniversitesi’nde ilk durak Büyükşehir’in çorba büfesi

Tasarruf tedbirleri kapsamında dışarıdan hizmet almadan var olan kaynaklarla üretilen çorba büfelerinin ilki Tarsus Üniversitesi’nin girişine yerleştirildi. Öğrencilerin yoğun olarak geldiği saatler olan 07.30-09.30 saatleri arasında dağıtımı yapılacak çorbalar, öğrenciler için sağlıklı bir kahvaltı alternatifi olacak. İki çorba büfesi ve yeni mobil noktalarla Mersin’de çorba dağıtım noktalarının 25’e yükseleceğini ifade eden Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Serdal Gökayaz, çorba büfesinin ikincisinin Mersin Üniversitesi’nin girişine yerleştirileceğini belirtti.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber