Sinema

04.05.2017 - 12:22 | Son Güncelleme: 04.05.2017-13:49

Yeşim Salkım´ın çok konuşulacak o sahnesi!..

Ses sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu Yeşil Salkım yeni filmindeki sahneleri çok konuşulacak. Yeşim Salkım ´Bahtiyar Bahtıkara´ filmindeki Pakize adında dul bir kadını canlandırdığı sahneleri filmin önüne geçebilir. ´Bahtiyar Bahtıkara´ filminde Yeşim Salkım, usta oyuncu Kadir Çöpdemir´le başrolü paylaşıyor…

Sitene Ekle

´Bahtiyar Bahtıkara´ filminde ele alınan konu ise şu şekilde: Annesi yüzünden 36 kez evlenememiş olan Bahtiyar Hoca (Kadir Çöpdemir) bir garip medyumdur. Fakat Bahtiyar Hoca, kaderine ve annesine karşı gelip, yeğenlerinin açtığı türlü sorunlara da rağmen, köye yeni taşınan, daha önce başından 2 başarısız evlilik geçen Dul Pakize (Yeşim Salkım) ile evlenmeyi kafaya koyacaktır. Bunun için de engel tanımayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Ergin Yılmazer yaparken oyuncu kadrosunda Kadir Çöpdemir, Yeşim Salkım, Gülnihal Demir, Metin Zakoğlu, Ferdi Sancar gibi isimler rol alıyor.

´Bahtiyar Bahtıkara´ filmi 19 Mayıs´ta sinema salonlarındaki yerini alacak...

 


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    "Gönül Yarası" filminde Meltem Cumbul'la başrolü paylaşan erkek oyuncu kimdir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX