Sinema

07.11.2017 - 11:45 | Son Güncelleme: 07.11.2017-11:46

Yüzüklerin Efendisi dizi oluyor!

Yüzüklerin Efendisi hayranlarına sevindirici bir haber geldi. J.R.R. Tolkien'ın eseri 'Yüzüklerin Efendisi' filmden sonra şimdi de dizi olarak izleyenlerin karşısına gelecek. Dünyanın önde gelen kanalları serinin dizi olarak çekilmesi için kıyasıya bir rekabete girişti.

Sitene Ekle

Yayınlandığı dönem fırtınalar koparan J.R.R. Tolkien'ın Kitap serisi 'Yüzüklerin Efendisi sinema filminden sonra dizi olarak da izleyiciyle buluşuyor.

İlk kez Aralık 2001'de beyazperdede görülen Yüzüklerin Efendisi filminin dizi versiyonu için Netflix, HBO ve Amazon gibi kanalları çeşitli girişimlerde bulundu.

Üç şirketin de projeyle iddialı olarak ilgilendikleri ve ön ödeme olarak 250 – 300 milyon dolar arasında bir miktarı, telif haklarını elinde bulunduran Warner Bros stüdyolarına vermeye hazır oldukları öne sürüldü.

Gündeme gelen rakamların sadece Yüzüklerin Efendisi serisinin kullanım haklarını satın almak için konuşulduğu, herhangi bir prodüksiyon ve oyuncu bütçesi de içermediği belirtiliyor.


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX