SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

DAHA GERÇEKÇİ OLMALIYIZ

.

Milliyet Haber

Mars ve Neptün birleşmesi hala aktif ve tepkilerimizde, vereceğimiz kararlarda daha dikkatli davranmalıyız. Sadece duygulara ya da sezgilerimize güvenmek doğru olmaz. Nitekim Oğlak burcundaki Ay daha dikkatli ve sorumlu olmak gerektiğini anlatıyor. Bugün yeni bir yön arayışı ve planlarımızda gerekli değişiklikler içindeyiz.

Aynı zamanda zor olsa da kişisel gücümüzü ortaya koymak, kendimize güvenmek konusunda test altındayız. Atacağımız adımlar güçlü olmak yönünde önemli sonuçlar ve dönüşüm getirebilir. Merkür-Jüpiter uyumu düşüncelerimizi değiştirmek yolu ile bizi bazı zor durumlardan kurtarabilir.

KOÇ: İş hayatınızda daha çok sorumluluk almak isteyebileceğiniz bir gün. Hedeflerinize ulaşmak önemli olabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin. İkili ilişkilerinizde uyum arayışı içinde olabilirsiniz.

BOĞA: Yeni şeyler öğrenmek için çaba göstermek gerektiğini düşünebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili bütünü görmeniz çok daha kolay olacaktır. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gün. Evle ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak iyi gelecektir.

İKİZLER: Kriz yaratan konulara karşı temkinli olmanız gerekebilir. Ortaklı işlerinize daha ciddi bakış açısıyla yaklaşmanızı gerektiren koşullar ortaya çıkabilir. Endişe duyduğunuz konuların gündeminize gelmesi söz konusu olabilir. Ailenizle ilgili konularda yorucu zamanlar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Eşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İkili ilişkilerinizde uyum ve denge içinde olmak isteyebilirsiniz. Evle ilgili konularda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Bu durum gün içinde kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

ASLAN: İş hayatınızdaki sorumluluklarınıza daha ciddi yaklaşmak isteyeceğiniz bir gün. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gerilmeler yaşanabilir. Ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişe yaratan durumlardan uzak durmalısınız.

BAŞAK: Yaratıcılığınızı kullanacağınız işler daha çok ilginizi çekebilir. Daha ciddi gördüğünüz konularda kendinizi ifade etmek isteğiniz artabilir. Hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gündeminizi etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Ailevi konularla ilgili yorucu koşullar gündeme gelebilir. Geçmişe yönelik konular stres yaratabilir. Zaman zaman güven aradığınız yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ev ile ilgili konularda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Olaylar karşısında kendi iç sesinizi dinlemelisiniz.

AKREP: Hareketli bir gündeminizin olabileceği bir gündesiniz. İletişim trafiğinden kaynaklanan aksaklıklara dikkat etmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşmanızda fayda var. Ev hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Eşinizi ihmal etmemeye özen gösterin.

YAY: Maddi konularda ciddi düşünmenizi gerektirecek gelişmeler yaşanabilir. Yetenek ve becerilerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Ev hayatınızda sizi yoran koşullar oluşabilir. Başkalarından alacağınız destekle işlerinizi akıcı hale getirebilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

OĞLAK: Önemli olaylara ciddi bakış açısıyla yaklaşmak isteyebilirsiniz. Yeni başlangıç yapmak için sorumluluk alabileceğiniz bir gün. Bedeninizi ilgilendiren konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ailenizle ilgili konularda yorucu koşullar oluşabilir. Akışta kalmaya özen göstermeniz gerekebilir.

KOVA: Ailenizdeki belirsizlikler kendinizi stres altında hissetmenize neden olabilir. Ev hayatınızla ilgili konularda daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Çalışma hayatınızda uğraştığınız işlere daha ciddi bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Elinizde olmayan nedenlerle kayıplar yaşayabilirsiniz.

BALIK: Sosyal konular ön plana çıkabilir. Beklentilerinizle ilgili daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Uğraştığınız konulara bakış açınız ciddileşebilir. Ailenizle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde dengede kalmaya özen göstermeniz gereken zamanlardasınız.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Kritik Mars Boğa transiti
  2. Kritik Mars Boğa transiti
  3. Kendimize daha çok güvenebiliriz
  4. Yeni istekler olabilir
  5. Hareketli bir yeniay
  6. ÖĞLE SONRASI HIZLI OLABİLİRİZ
  7. Yön arıyoruz
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Yengeç'te hızlı ve hevesli bir yeniay
  10. Yengeç’te hızlı ve hevesli bir yeniay