SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Dolunay muhasebe getiriyor

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Günün çok erken saatlerinde gerçekleşen dolunay ile, duygusal açıdan hassaslaşıyoruz. Karşılıklı konularda, aile içinde önemli bir sonuç ve değerlendirme yapabiliriz. Bir süredir devam eden koşullar artık bir sonuca ulaşmakta. Ay 07.02’den itibaren Aslan’a yerleşmekte. Duygularımızı daha fazla ortaya koyacağımızı anlatıyor. Ay, Aslan burcunda iken kişiliğimizi, gücümüzü daha fazla ortaya koyabiliriz. Bize enerji ve moral veren bir konuyu iyice ortaya çıkarabiliriz. Kendimize güvenimiz ile ilgili konularda daha özenli olalım. Ay düğümleri burç değiştirirken, Uranüs de düzeliyor.

KOÇ: Keyif aldığınız uğraşlarınızda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi meşgul edecektir. Etrafınızdaki insanlara hediyeler almak isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alacağınız zamanlar var.

BOĞA: Eviniz için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Ailevi konular gündeme gelebilir. Babanızın sağlığını ihmal etmemelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Bazı işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Akşam sevdiklerinizi evinize davet edebilirsiniz.

İKİZLER: Hareketli bir gündemiz olabilir. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın. Dedikodulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Gün içinde harcamalarınızı abartmayın. Akşam saatlerinde yolculuklar organize edebilirsiniz.

YENGEÇ: Maddi yenilenmeye gidebilirsiniz. Dışadönük enerjiler söz konusu. Hafta sonu için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalara yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Arkadaşlarınızla sohbet etmek için buluşabilirsiniz.

ASLAN: Yeni başlangıçlar yapmak için tüm enerjinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konular gündeminizi meşgul edebilir. Gününüzü eğlenceli kılmak için planlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Beslenmenize dikkat edin. Akşam hareketli zamanlar var.

BAŞAK: İşlerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış konular gündeminizi rahatsız edebilir. Kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zaman dilimi içindesiniz. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Hafta sonu için yeni planlar devreye girebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı.

TERAZİ: Gelecek ümitlerinizle ilgili dışadönük olabilirsiniz. Cömert tavrınız ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızla plan yamak size iyi gelecektir. Meslek grubunuzdan kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İş hayatınızda destekleri göz ardı etmeyin. Akşam hafta sonu için planlar yapabilir, yolculuğa çıkabilirsiniz.

AKREP: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın daha rahat bir şekilde üstesinden geleceğiniz bir gündesiniz. Dışa dönük tavrınız çalışma arkadaşlarınızı da etkileyecektir. Keyif aldığınız konularda harcamalar yapabilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde sizi iyi hissettirecektir. Akşam iletişim ön planda olabilir. 

YAY: Yeni ufuklara açılmak için uygun bir gündesiniz. Eğlenceli yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için yakın çevrenizle görüşmek size iyi gelecektir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yaşadığınız olaylarla ilgili çok daha rahat bir şekilde bütünü görebilirsiniz. 

OĞLAK: Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı para konularıyla uğraşabilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gitmek sizin için iyi olabilir. Banka işleri sizi yıpratabilir. Dışadönük olacağınız zamanlarda var. Hafta sonu için sevdiklerinizle plan yapmak isteyebilirsiniz. 

KOVA: Eşinizle birlikte keyifli zamanlar geçireceğiniz bir gündesiniz. Eğlenceli organizasyonlar planlayabilirsiniz. Birlikte yaptığınız şeylerin uyum içinde ilerlemesini isteyeceğiniz zamanlar var. Hobileriniz için harcama yapmak size keyif verecektir. Gün içinde uğraştıran durumlar ortaya çıkabilir. 

BALIK: Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Plan program yapmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmen. Dışa dönük uğraşlar keyfinizi yerine getirebilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla görüşmek isteyebilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Ay Akrep'te tutuluyor
  2. Bu hafta size ne getirecek?
  3. Çok zor bir ay tutulması
  4. Tartışmalara dikkat edelim
  5. Çok zor bir Ay tutulması
  6. Cesaret gerekiyor
  7. Jüpiter Koç’a ilerledi
  8. MERKÜR GERİ DÖNÜYOR
  9. Sabırlı olalım
  10. Bu hafta size ne getirecek?