SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

OLUMLU BİR İLETİŞİM VAR

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Bugün öğleden sonra İkizler burcuna geçen Ay, daha hareketli ve genç enerjilere işaret ediyor. Zihinsel açıdan canlıyız. Konuşmalar, görüşmeler ve daha fazla fikir alışverişi içindeyiz. Kadınlara yönelik uğraşlar, sanat ve hoşluk yaratabileceğimiz konulara yeni fikirlerle yaklaşabiliriz. Aynı zamanda sohbetler ve dedikodular da öne çıkabilir. Günün ilk yarısında daha çok süregelen işler üzerinde durmak, eldekileri toparlamak gerekebilir. Bu saatlerde yavaşlık olabilir. Maddi konular, pratik olmayı gerektiren düşünceler üzerinde durmamız gerekebilir. Günün geç saatlerinde daha fazla paylaşım ve görüşme var. Görüşmeler, ticaret ya da alışverişler öğle sonrasında daha olumlu sonuçlar verebilir.

KOÇ: Maddi kazançlarınızla ilgili daha fazla düşünebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek sizi rahatlatacaktır. Hayaller içinde olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda akıcı koşullar söz konusu. Fikirlerinizi yaymak için çaba gösterebilirsiniz. Akışta kalın.

BOĞA: Hassasiyetiniz olan konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarının katılması sizi daha fazla motive edebilir. Fikirlerinizi savunmak için çaba gösterebilirsiniz. Değişimler yaşanabilir.

İKİZLER: Bilemediğiniz konularda fikir belirtmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi öne attığınız durumlar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak i çin yardım alabilirsiniz.

YENGEÇ: Gelecek planlaması yapmak isteyebilirsiniz. Beklentileriniz için harekete geçmek daha kolay olacaktır. Arkadaşlarınızla paylaşım içinde olabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde değişim dönüşüm yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda fikirlerinizi savunmak isteyebilirsiniz. Akışta kalın.

ASLAN: İş hayatınızdaki gelişmeler sizi toparlanmaya itebilir. Hedeflerinize ulaşmak için yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Toplum önünde olmak sizi daha iyi hissettirecektir. Kısmetleriniz olabilir. Kendi egonuzu yumuşatmanız gereken zamanlar yaşanabilir. Değişime açık olun.

BAŞAK: Yeni ufuklara açılmak için adım atabilirsiniz. Bütünü görmek daha kolay olabilir. Başkalarının katılımıyla hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi çok daha rahat ifade edebilirsiniz.
Akşam saatlerinde yaşanacak değişiklikler keyfinizi kaçırmasın.

TERAZİ: Sizi endişelendiren konulara karşı hassas olabilirsiniz. Size kriz yaratacak durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İlişkide olduğunuz insanlarla kopmalar yaşayabilirsiniz. İfadelerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Parasal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz.

AKREP: Eşinizle ilgili hayalci olacağınız bir gündesiniz. Bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Akıcı koşullar söz konusu. Keyif aldığınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Ortaklı durumlarda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken karşınıdakini de düşünmelisiniz.

YAY: Konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebilirsiniz. Risk almak isteyeceğiniz konular olabilir. İkili ilişkilerinize özen göstermelisiniz. Gün içinde doğabilecek imkânlar söz konusu. Hareketli bir gündeminiz var.

OĞLAK: Kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ikili ilişkilerinize yönlendirebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken biraz daha yumuşak olmaya özen göstermelisiniz. Bazı olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde harekete geçebilirsiniz.

KOVA: Ailevi konular önem kazanabilir. Bazı işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Ev hayatınızda değişiklikler meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz konuların üstesinden daha rahat gelebilirsiniz. Çevrenizden alacağınız destekler var. Değişiklikler iyi sonuçlar getirebilir.

BALIK: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sözleşmelere dikkat etmenizde fayda var. Dikkatinizi toplamakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizdeki değişiklikler sizi uğraştırabilir. Yeni haberler alabilirsiniz. İlişkilerinizi olgunlaştıracağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Akıcı koşullar var.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Bu hafta size ne getirecek?
  2. Yaz mevsimi haritası neler anlatıyor?
  3. ORTAKLAŞA KONULAR ÖNEMLİ
  4. YANLIŞ ANLAMALARA DİKKAT
  5. HAREKETLİLİK ARTIYOR
  6. CESARET GÖSTEREBİLİRİZ
  7. ÖFKE ENGELLER OLUŞTURUYOR
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Titanların savaşı
  10. MARS, ASLAN’A DOĞRU İLERLİYOR

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.