SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

DÜNYADA EN ÇOK TAKİPÇİSİ OLAN DİZİLER

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Ekim ayında Instagram’da dünyada en çok ilgi gören diziler listesinde ilk üçte iki Türk yapımı var. The Wit List hazırladığı listede ‘Evlilik Hakkında Her Şey’in yayınlandığı günden bu yana, 36 bin bin takipçi kazandığı belirtiliyor. Aynı şekilde ‘Yalancı’ dizisi de yayınlandığı günden bu yana, 30 bin yeni takipçi kazanmış. Bu verilerle her iki dizi, ilk üç sırada yer alıyor. Araya bir İspanyol dizisi girmiş; ‘Los Protegidos: El Regreso’ (A Normal Family).

‘BAŞTAN SÖYLÜYORUM’ DİZİSİ

“İzlemeden önce ne yapmak istediğimi bilin dolandırmıyorum işi” diye mesajını verdi ‘Elkızı’... Ekşi Sözlük’teki bir cümle özeti; “Bağıran kadınlar, sadist ve kadın düşkünü zengin baba, ezik kız, servet avcısı kadın ve oğlu, gerzek bir babaanne”... Latin ülkelerinde kafadan izlenir. Hatta İspanyol paralı pembe dizi kanalları da müşterisi olur. Fikret Kuşkan “Biz de biliriz sanat işinde oynamayı ve fakat geçinmem lazım mı” demek istiyor? Gelelim başrol ‘Elkızı’na. Sevda Erginci, Yeşilçam zamanı Muhterem Nur’un genç kuşak örneği. Minyon, seyircinin ‘mahallemizin sevilen kızı’ muamelesiyle bağrına bastığı bir hali var. Hayranı çok. ‘Sevgili Geçmiş’le ‘Bundan sonra böyle roller’ mesajını vermiş ve nitekim ‘Elkızı’ ile yoluna devam etmiştir.

bEIN TARZI FUTBOL YAYINI

Beşiktaş-Galatasaray maçı... Sahada oynanan değil, etrafta ne olup bittiği daha çok ilgilendiriyor yönetmeni. Tekrarların büyük bölümü sonrası maça döndüklerinde, top almış başını gidiyor bir halde oluyor. Bu arada baktım yorumlara, “Gençlik değil, tecrübe kazandı” diyorlar. Galatasaray’ın ‘mecburen yeni genç kadro’ olayını anlayamıyorlar.  UEFA şampiyonu olan takım bir sezonda olmadı unutmayın! Doğru yoldasın Fatih Hoca.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. TV’NİN EN ÇOK İZLENDİĞİ GÜNLER HANGİSİ?
  2. ‘KADERİMİN OYUNU’; KARA MİZAH MI?
  3. Geçmişi bugüne taşıyorlar
  4. RENKSİZ KOKUSUZ
  5. Ekranda futbol internete kayıyor
  6. Telefon ve TV'lere yeni uygulamalar
  7. Sanatçı ile dayanışma kanalı; ITsART
  8. 'Yalnız Kurt'; bir Türkiye gerçeği mi?
  9. Anadolu’nun ilk caz orkestrası
  10. Bizde böyle senaryo yazılır mı?