SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Telefon ve TV'lere yeni uygulamalar

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Televizyonlarda uygulama sorun oluyor. Akıllı televizyon değilse ki büyük oranda böyle, dijital platformları ekranda izlemek istiyorsanız mutlaka bir TV Stick gerekiyor. Mesela bizim televizyon iyi bir marka diyeyim. Uygulama bölümü neredeyse bomboş. Ya da biz mi beceremedik. Yerli dijital platformları yüklemek mümkün olmadı, android değil. Malum dijital platform mevcut sadece. Hadi aldık yeni bu aygıttan uygulamalardan faydalanalım diye... O da internetin keyfine bağlı olabiliyor.

Vestel’den hizmet

Vestel markası yeni bir hizmet vermeye başlamış. 2018 yılından bu yana üretilen tüm Vestel modellerinde Fransa’nın önemli televizyon kanalı dağıtım şebekesi diyelim Molotov TV uygulaması ekleniyor. Yani uygulamalara girince bu servis içinde bulunan 40’a yakın Fransız kanalının ve bir film izleme kanalını (MANGO) bedava seyretmek mümkün olacak. Molotov TV’nin geniş ‘ücretli’ çeşitliliği de var. 3.99 Euro aylık ödeme ile yararlanabileceksiniz. Bizde TL’ye çevrilir herhalde! Uygulama 2022’de devreye giriyor.

Akıllı telefona dizi ve filmler

Samsung akıllı televizyon uygulaması ‘Relxx TV’ yakında Türkiye’deki telefonlarda olacak. Birçok Avrupa ülkesinde bu uygulama telefonlara indirilebiliyor. Peki neler var bu kanalda? ‘Nitro CircuS’ motorsiklet meraklıları için. ‘Streat League Skatebording’ dünya kay kay turnuvası serisi. ‘Comedy Dynamics’; ABD’nin en büyük komedi içerik dağıtıcısı. ‘Afroland’; Afrika sinema ve dizi içerikleri. ‘Power Nation’ ; ‘ABD otomobil sektörü ile ilgili programlar’... Ayrıca diziler ve filmlerin olduğu çeşitli kanallar var bu platformda. Meraklısı internetten bulabilir.
Reklam aldığı için akıllı telefonunuzdan bedava izleyebilirsiniz. Haber böyleydi 21 Ekim tarihinde...

Yazarın Diğer Yazıları

  1. 'Şarkı yazmak benim ağlama duvarım'
  2. Ekran kendisiyle yüzleşiyor
  3. HANGİ FİLMLERE RAĞBET VAR
  4. NE DEDİYSEK...
  5. Yılbaşı gecesi notları
  6. Yeni albümler geliyor
  7. Yılbaşı ekranı
  8. Erken finaller; uyarlamalar tutmadı
  9. PARAYI VER BUZLU İZLE
  10. İYİ İŞ AMA YA SANSÜR