Geri Dön

Aleyna Tilki'den Aziz Kiraz'a büyük destek

Aziz Kiraz, yeni albüm heyecanını vereceği konserle taçlandırıyor. O Ses Türkiye'nin finalistlerinden olan Aziz Kiraz, sevenleriyle buluşuyor.

Aleyna Tilki'den Aziz Kiraz'a büyük destek

Aziz Kiraz, ilk albümünün ardından ilk konserini vermeye hazırlanıyor. Çıkardığı albümün ardından bu akşam ilk kez sahneye çıkacak olan Aziz Kiraz, 'Efso' şarkısıyla müzik piyasasındaki yerini aldı. O Ses Türkiye'nin 5. sezonuna damga vuran isimlerden biri olan Aziz Kiraz, Emre Sertkaya'nın şampiyon olduğu O Ses Türkiye finalinde son ikiye kalan isim olmuştı.

Aleyna Tilki'den Aziz Kiraz'a büyük destek

Vereceği konserin heyecanını yaşayan Aziz Kiraz'a en büyük destek, Aleyna Tilki'den geldi. TV8'in sevilen yarışma programı Yetenek Sizsiniz'de kendini gösteren Aleyna Tilki, Aziz Kiraz'ın en büyük destekçisi oldu.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber