Geri Dön

Araz Aknam kimdir, nereli? MasterChef Araz kaç yaşında, mesleği nedir, eşi kim?

Profesyonel olarak yemek ile ilgilenmediğini belirten Masterchef yarışmacısı Araz, inşaat mühendisidir. MasterChef 2021 sezonunda her defasında ana kadro için ilk 6'ya kalan isim oluyor. Peki, MasterChef Araz kim, nereli, kaç yaşında?

Araz Aknam kimdir, nereli? MasterChef Araz kaç yaşında, mesleği nedir, eşi kim?

Araz Aknam, Mastechef Türkiye 2021 yarışmasında başarısı ile göz dolduruyor. Çıkardığı tabaklar jüri tarafından oldukça beğenilen MasterChef Araz, İran Azerisi olduğunu belirtiyor. Los Angeles ve İran'da bir süre yaşadığını da ekliyor. 

ARAZ AGHNAMİ AKNAM KİMDİR?

Aknam, 30 yaşında ve İran Azerisi'dir. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Araz Aknam, İran'da 10 sene yaşamış. İnşaat mühendisi olan yarışmacının herhangi bir mutfak deneyimi olmamış.

Mutfağın onun için hobi olduğunu belirtse de hobilerini ciddiye aldığını belirtiyor.  Küçük yaşlardan itibaren mutfakla ilgili olan yarışmacı, Los Angeles'ta sekiz sene yaşamış. Amerikan futbolu oynuyor.

Kısa süre önce nişanlanan ve ardından evlenen Aknam ile eşine şefler bir de hediye verdi. 

 

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber