Geri Dön

Aşk Mantık İntikam oyuncuları ve isimleri! İşte Aşk Mantık İntikam konusu nedir?

Aşk Mantık İntikam dizisi her hafta cuma günü izleyicilerle buluşuyor. Aşk Mantık İntikam dizisi bu akşam yeni bölümü ekranlara gelecek. Peki Aşk Mantık İntikam oyuncuları kimler? İşte karakterler...

Aşk Mantık İntikam oyuncuları ve isimleri! İşte Aşk Mantık İntikam konusu nedir?

Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal'ın senaryosunu yazdığı Aşk Mantık İntikam dizisinin yönetmeni ise Murat Öztürk'tür. Burcu Özberk ve İlhan Şen dizinin başrol oyuncuları arasında bulunuyor. İşte Aşk Mantık İntikam oyuncuları...

AŞK MANTIK İNTİKAM OYUNCULARI

Esra Erten
(Burcu Özberk)


Ozan Korfalı
(İlhan Şen)


Çınar Yılmaz
(Burak Yörük)


Çağla Yılmaz
(Melisa Döngel)


Zümrüt Korfalı
(Günay Karacaoğlu)


Menekşe Erten
(Zeynep Kankonde)


Ekrem Erten
(Mehmet Korhan Fırat)


Yalçın Erten
(Süleyman Atanısev)


Reyhan Korfalı
(Birgül Ulusoy )


 

AŞM MANTIK İNTİKAM 8.BÖLÜM ÖZETİ

Esra her zamanki sabahlardan birine uyandığını sanırken bir anda Ozan’ın haberleriyle, televizyondaki görüntüsüyle, billboardlardaki kocaman resimleriyle çevrelenmiş bulur kendini. İki yıl önce boşandığı eski kocası Ozan her yerdedir. Hem de çok değişmiştir. Esra bıraktığında meteliğe kurşun atan Ozan bambaşka biri olmuştur artık. Çok başarılıdır, çok yakışıklıdır ve çok zengindir. Ozan’ın bulduğu sosyal medya uygulaması sayesinde hayatı değişirken Esra yerinde saymıştır. Esra daha bunların şokunu atlatamadan Ozan’la karşı karşıya gelir. Fakat eskiden Esra’yı canını verecek kadar seven Ozan yoktur artık karşısında. Soğuk, kibirli, Esra’ya öfke dolu bir adamdır karşısındaki.

Bu karşılaşma ikisinin de bitti sandıkları duygularını harekete geçirir. İşin tuhafı ikisi de bambaşka şeyler hatırlar evliliklerini düşününce. Esra için evlilik demek güvenli bir sığınak demektir.  Babasının maceraperest ticaret hayatı yüzünden iflaslarla, hacizlerle dolu bir çocukluk geçiren Esra, babasına çok aşık olan annesinin bu aileyi ayakta tutmak için ne kadar uğraştığına tanık olmuştur. Aşk buysa ben yokum diye düşünen Esra, kendisini çok seven, güvendiği biriyle evlenmeyi kafasına koymuştur. Ozan’sa daha ilk görüşte Esra’ya sırılsıklam aşık olmuştur. Esra Ozan’ı görür görmez aradığı kişinin o olduğunu anlar ve kısa sürede evlenirler. Ancak Ozan’ın hayallerindeki işi yapabilmek için düzenli işinden istifa etmesiyle Esra’nın güvenli sandığı liman bir anda yerle bir olur. Ozan’ın yaratıcı fikirlerine bir türlü yatırımcı bulamaması yüzünden evin geçimi tamamen Esra’ya kalır. Esra kirayı ve faturaları ödeyebilmek için birkaç işte birden çalışmaya başlar. Annesi gibi olmamak için mantık evliliği yapan Esra annesinden beter bir hale düşmüştür. Bir süre evliliklerini ayakta tutabilmek için çabalasa da sonunda pes eder. Ama aslında her ikisi için de ayrılık nedenleri göründüğü gibi değildir.

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber