Geri Dön

Aslıhan Güner kimdir, kaç yaşında? Arda ile Omuz Omuza konuğu Aslıhan Güner hangi dizilerde oynadı?

Aslıhan Güner, bu hafta Arda ile Omuz Omuza programının konuğu oluyor. Arda ile Omuz Omuza programı pazar günleri Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Peki Aslıhan Güner kimdir, kaç yaşında?

Aslıhan Güner kimdir, kaç yaşında? Arda ile Omuz Omuza konuğu Aslıhan Güner hangi dizilerde oynadı?

Arda ile Omuz Omuza programı yeni bölümü ile izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Programın bu haftaki konuğu ise Aslıhan Güner, oldu. Güner'in yaşamı ise merak ediliyor. Peki Aslıhan Güner kimdir, kaç yaşında?

ASLIHAN GÜNER KİMDİR?

17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da doğdu. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. 9 Haziran 2013 tarihinde, Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlenmiştir.

Selena, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Rüzgarı, Asi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Her Şey Yolunda Merkez, Kızıl Elma, Kehribar ve Diriliş Ertuğrul, The İmam, Sümela'nın Şifresi, Moskova'nın Şifresi: Temel, Ver Kaç ve Akıllara Seza gibi yapımlarda rol aldı.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber