Geri Dön

Ayta Sözeri'den Sezen Aksu itirafı

Şarkıcı Ayta Sözeri, önceki akşam Ataşehir'de bir mekanda sahne aldı. Programına 'Gülü Susuz Seni Aşksız' şarkısıyla başlayan Sözeri, repertuarında Türk sanat müziğinin yanı sıra Sezen Aksu şarkılarına da yer verdi.

Ayta Sözeri'den Sezen Aksu itirafı

Sezen Aksu'nun parçalarını okuduğu sırada itirafta bulunan Ayta Sözeri, "Sezen Aksu'nun şarkılarını okumak hep zordur. Sadece kendi okusun diye yazmış herhalde ama yine de bütün şarkılarında bir umut vardır. Bizim okuyacağımız yerler de yazmış" dedi.

DÜET GECESİ
Ayta Sözeri, kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan oyuncu Celil Nalçakan ve şarkıcı Deha Bilimler'i sahnesinde ağırladı. Önce Bilimler'i davet eden Sözeri, 'Telefonun Başında' şarkısını seslendirdi. Ardından Nalçakan İle beraber Ahmet Kaya'nın 'Kum Gibi' parçasına düet yaparak müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yaklaşık iki saat boyunca sahne danslarıyla muhteşem bir performans sergileyen Sözeri, "Sahnede neden bu kadar dans ediyorsam artık, sanki Jennifer Lopez'im" diyerek hayranlarını güldürdü.

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzettiOyuncu Akasya Asıltürkmen de göz kapağını kaldırtarak estetik yaptıran ünlüler kervanına katılmıştı. Asıltürkmen, bandajlarını çıkardıktan sonraki halini, "Uzaylı filtresinden cute baby’e geçerim inşallah" diyerek ti’ye aldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet