Geri Dön

Barbaros Yoloğlu kimdir, nereli? MasterChef Barbaros kaç yaşında?

MasterChef Türkiye 2020'nin iddialı isimlerinden olan Barbaros Yoloğlu ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Yarışmanın son bölümünde tabağını elinden düşüren Barbaros Yoloğlu dikkatleri üzerine çekti. Peki, Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte merak edilenler...

Barbaros Yoloğlu kimdir, nereli? MasterChef Barbaros kaç yaşında?

Barbaros Yoloğlu ile ilgili detaylar araştırılıyor. MasterChef Türkiye'nin iddialı yarışmacılarından olan Barbaros'un biyografisini derledik.

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber