Geri Dön

Bartu Küçükçağlayan'dan kızıyla ilk poz: Bir nazar boncuğunuzu alırım!

2019 yılında psikolog Merve Özgüle ile nikah masasına oturan Bartu Küçükçağlayan, birkaç ay önce kızını kucağına alarak ilk kez baba olmanın sevincini yaşamıştı. Ünlü isim, minik kızıyla verdiği pozu ilk kez takipçilerinin beğenisine sundu.

Bartu Küçükçağlayan'dan kızıyla ilk poz: Bir nazar boncuğunuzu alırım!

Daha önce 'Yalan Dünya', 'Binbir Gece' ve 'Jet Sosyete' gibi birçok projede yer alan, aynı zamanda 'Büyük Ev Ablukada' grubunun solisti olan Bartu Küçükçağlayan, üç yıl önce Merve Özgüle ile sade bir törenle dünyaevine girmişti.

"BUNU GİZLİ GİZLİ YAZMAKTAN BACAKLARIM UYUŞTU" 

Zaman zaman eşine olan sevgisini yaptığı paylaşımlarda dile getiren Küçükçağlayan, Ekim 2021'de yaptığı paylaşımla adından söz ettirmişti. Ünlü oyuncu ve şarkıcı, yayınladığı karelere şu notu düşmüştü:

Karıcım Merve Küçükçağlayan; ilk fotoğrafımızın üstünden ne kadar geçti, sana 'ilk dansımız ne zaman?' diye mesaj atalı kaç sene oldu bilmiyorum. Ama doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti ona eminim. Seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde neredeyse anne-babayız. Bu hikâyede iyi ki doğan ve iyi ki doğacak olan canım kadınlar; hep beraber müthiş bir ahenkle dans edeceğimize eminim. Ve Merve, karıcım, sevgilim doğduğun için her gün şükredebilirim. Bacaklarım uyuştu bunu gizli gizli yazmaktan, gelip sarılacağım şimdi size muah!

Bartu Küçükçağlayandan kızıyla ilk poz: Bir nazar boncuğunuzu alırım

BABA OLDU

Şubat ayında da ünlü çift ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Kadıköy İlçe Nüfus Müdürlüğü'ne giden oyuncu, 551 bin takipçisi bulunan sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla dikkat çekmişti.

Instagram gönderisine soru işareti koyan Bartu Çağlayan için "Kızına kavuştu" yorumları yapılmıştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına yaklaşık 50 bin beğeni gelmişti. Şebnem Bozoklu, Gülse Birsel, İbrahim Bozoklu, Berfu Yenenler, Kuşum Aydın, Ece Yörenç ve Cemre Kemer gibi birçok ünlü isim, yazdıkları yorumlarla çifti tebrik etmişti.

Bartu Küçükçağlayandan kızıyla ilk poz: Bir nazar boncuğunuzu alırım

KIZIYLA POZ VERDİ

Şimdilerde baba olmanın tadını çıkaran oyuncu, kızıyla objektif karşısına geçti. Küçükçağlayan fotoğrafına, "Çocuk sahibi olmanın en büyülü taraflarından biri de fotoğraflarda göbeğinizi kapatıyor oluşu... Bir nazar boncuğunuzu alırım" notunu düştü.

Henüz minik kızının yüzünü göstermeyen ve adını da açıklamayan 39 yaşındaki Küçükçağlayan'ın gönderisi takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.

Bartu Küçükçağlayandan kızıyla ilk poz: Bir nazar boncuğunuzu alırım

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber