Geri Dön

'Batman'ı hiçbir zaman ikinci plana atmadım'

'O Ses Türkiye' şampiyonu Emre Sertkaya, memleketi Batman'ı unutmadığını belirterek, "Ocak ayının ilk haftasında klibim çıkacak. Ardından da Batman'da ücretsiz bir konser vereceğim" dedi.

'Batman'ı hiçbir zaman ikinci plana atmadım'

Emre Sertkaya, Gaziemir'de bu yıl onuncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nda Batman standını ziyeret etti.

Ocak ayında çıkacağı ilk albümünün ardından Batman'da koser vermeyi planladığını belirten genç şarkıcı, "Batman halkının her zaman desteğini gördüm. Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Benim de memleketime vefa borcum var. Ocak ayında ilk klibim çıkacak. Ardından da Batman'da hemşehrilerime ücretsiz bir konser vermek istiyorum. Batman'ı hiçbir zaman ikinci plana atmadım. Batman benim doğduğum, büyüdüğüm topraklar. Batmanlı gençlerin önü açmaya devam edeceğim. İlimizde çok yetenekli gençler var. O gençlere bir ışık olmak isterim" dedi.

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner