Geri Dön

Bayi Toplantısı filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Bayi Toplantısı filmi kaç yılında çekildi?

Bayi Toplantısı filmi bu akşam TV ekranında izleyici karşısına çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel'in yer aldığı İbrahim Büyükak'ın kaleme aldığı Bayi Toplantısı filmi 2020 yılında vizyona girdi. İşte Bayi Toplantısı filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Bayi Toplantısı filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Bayi Toplantısı filmi kaç yılında çekildi?

Bayi Toplantısı filmi konusu ve oyuncuları araştırma konusu olmaya devam ediyor. TV ekranında yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Bayi Toplantısı filmi 2020 yılında Bedran Güzel yönetmenliğinde çekildi. Farklı illerde bir markanın bayiliğini yapan üç ayrı karakter Namık, Adem ve Sadık geldikleri Bayi toplantısında yolları kesişir ve başlarına gelen olaylar filmde konu alınır. İşte Bayi Toplantısı filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

Bayi Toplantısı, Bedran Güzel’in yönettiği, İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı, Türk komedi filmi. Filmin başrollerinde İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol yer almaktadır. Film 21 Şubat 2020’de vizyona girmiştir.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ KONUSU

Bayi toplantısı için Anadolu’dan İstanbul‘a gelen Namık, Adem ve Sadık hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşarken yolları bir bayi toplantısında kesişir. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir planın içinde bulurlar. Üç bayinin kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ve hızlı hareket etmekten başka şansları yoktur.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ OYUNCU VE KARAKTERLERİ

İbrahim Büyükak - Namık
Onur Buldu - Sadık
Doğu Demirkol - Adem
Büşra Pekin - Övgü
Safa Sarı - Demircan
Deniz Hamzaoğlu
Çağla Demir
Rıza Akın
Hakan Salınmış
Sacide Taşaner
Zeyno Eracar
Müfit Kayacan
Tuğçe Karabayır
Gamze Karaduman

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber