Geri Dön

Benim Hayatım oyuncuları kimler? Benim Hayatım dizisinin konusu nedir, hangi gün?

Benim Hayatım dizisi kısa bir süre önce yayın hayatına başladı. Nilsu Berfin Aktaş İle Genco Özak'ın başrolünde yer aldığı dizi bu akşam tekrar bölümü ile ekranlara geliyor. Peki Benim Hayatım oyuncuları kimler, konusu nedir?

Benim Hayatım oyuncuları kimler? Benim Hayatım dizisinin konusu nedir, hangi gün?

Benim Hayatım dizisi pazar akşamları izleyicilerle buluşuyor. Bu akşam ise tekrar bölümü ile ekranlarda yer alacak. Benim Hayatım dizisinin genel yönetmenliğini Onur Tan, yönetmenliğini ise Orkun Çatak gerçekleştiriyor. Peki Benim Hayatım oyuncuları kimler?

BENİM HAYATIM OYUNCULARI

Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek yer alıyor.

BENİM HAYATIM KONUSU NEDİR?

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan “Benim Hayatım” dizisi, hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatacak.

Benim Hayatım dizisinin yeni bölümleri her hafta pazar akşamı Star'da yerini alacak. 

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber