Geri Dön

Burcu Özberk eski partneriyle yıllar sonra bir araya geldi

'Aşk Mantık İntikam' dizisinde 'Esra' isimli karaktere can veren Burcu Özberk hem özel hayatı hem de kariyeriyle son günlerde gündeme geliyor. Burcu Özberk, bir dönem yayınlanan Afili Aşk dizinde birlik rol aldığı Çağlar Ertuğrul ile buluştu.

Burcu Özberk eski partneriyle yıllar sonra bir araya geldi

Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul uzun süre sonra bir araya geldi. Çağlar Ertuğrul, şu sıralar 'Teşkilat' dizisinde 'Serdar' karakterine hayat verirken Burcu Özberk ise 'Aşk Mantık İntikam' dizisinde 'Esra' olarak hayranlarının karşısına çıkıyor.

'Afili Aşk' disizinde birlikte rol alan oyuncular, iki yıl sonra buluştu. Dizinin tüm oyuncuları sıklıkla görüşürken, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in iyi dost oldukları da biliniyordu.

Burcu Özberk eski partneriyle yıllar sonra bir araya geldi

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber