Geri Dön

Büyük Beyaz filmi nerede çekildi? Büyük Beyaz (Great White) oyuncuları ve konusu

Yabancı gerilim ve aksiyon filmi Büyük Beyaz yani Great White, 2021 yapımı olarak biliniyor. Filmin başrollerinde Katrina Bowden, Aaron Jakubenko, Te Kohe Tuhaka yer alıyor. Peki, Büyük Beyaz filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Büyük Beyaz filmi nerede çekildi? Büyük Beyaz (Great White) oyuncuları ve konusu

Büyük Beyaz filmi, Martin Wilson yönetmenliğinde ve Michael Boughen senaristliğinde vizyona girdi. Film Avustralya, İngiltere ve ABD ortak yapımı olarak beyazperdedeki yerini aldı. İşte, Great White konusu...

BÜYÜK BEYAZ FİLMİ KONUSU

Bir grup eğlenceli zaman geçirmek için deniz uçağı ile uzakta bulunan bir adaya gider. Ancak ekip, adaya vardığında kötü bir sürprizle karşılaşır. Çok geçmeden köpek balıklarının çok da uzaklarında olmadığını fark eden ekip, dönüş yolunda uçaklarının arıza yapmasıyla kendilerini büyük bir tehlikenin içinde bulur. Grup, suyun altıda insan yiyen köpekbalıklarının bulunduğu kıyının 100 mil ötesinde bir salda mahsur kalır.

BÜYÜK BEYAZ OYUNCULARI

Katrina Bowden-Kaz Fellows
Aaron Jakubenko-Charlie Brody
Te Kohe Tuhaka-Benny
Tim Kano-Joji Minase
Kimie Tsukakoshi-Michelle
Jason Wilder-Luke
Tatjana Marjanovic-Tracy

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber