Geri Dön

Canlı yayında sperm tartışması

Sperm bankasından aldığı spermle bir çocuk dünyaya getiren oyuncu Leyla Bilginel, Prof. Dr. Zekeriya Beyaz'ın oğlu için 'gayrimeşru' demesi üzerine çileden çıktı. Taraflar canlı yayında birbirlerine girdiler....

Canlı yayında sperm tartışması


Show TV'de Alişan ve Çağla Şıkel'in sundukları 'Herşey Dahil' programına konuk olan Leyla Bilginel, daha önce başka bir programda oğlu Kayra ile ilgili olarak Zekeriya Beyaz'ın yaptığı 'gayrimeşru' yorumuna sert tepki verdi.

Bilginel, canlı yayına gelmeyen ve programa telefonla katılan Prof. Dr. Zekeriya Beyaz'a "Siz o programda, 'Bu kadının yaptığı h

Canlı yayında sperm tartışması
atalıdır, yanlıştır, günahı sevabı kendisinedir. Ben bu VTR üzerine yorum yapmıyorum. Evlenin, aileler önemlidir. Sperm bankasından çocuk yapmak da caiz değildir' der ve bu konuyu kapatabilirdiniz. 'Gayrimeşru' diyerek orada kendinizi yırtınmanızın anlamı nedir?" diyerek bağırmaya başladı.

Zekeriya Beyaz ise "Ben, kanuni, hukuki ve dini hükmü söylemek zorundayım. Kaç gündür beni zorluyorlar, illa gel söyle diyorlar. Gündeme getiren ben değilim. Açıklamak zorunda değilim ama zorunda bırakıldım. Hususi olarak katılmıyorum, bu hanımı üzmeyelim dedim" diyerek programın yapımcılarını Bilginel ile ilgili VTR'yi yayınlayarak kendisini yorum yapmak zorunda bırakmakla suçladı.

Uzun bir süre devam eden tartışmada Bilginel, "Ben oğluma hiç kimseye laf söyletmem. Hiç kimsenin buna hakkı yok. O çocuk benim dünyam, benim hayatımdır. Ben o çocuğun annesiyim de babasıyım da.. O çocuk benim hayatımı kurtardı diyorum. Ben aklımı yitirmiştim, hafızamı yitirmiştim. Ben yeniden hayata sarıldım. O çocuğa ihtiyacım vardı benim" diyerek ağlamaya başladı.

Bilginel, Zekeriya Beyaz ile bağlantı kesildikten sonra "Sokakta benim önüm kesilip 'Aman Leylacım, otel odasında porno film kanalı satın alıp da izleyen bir adam zaten. Önce sempatiyle bakıyorduk şimdi iğreti oluyoruz' dediler. Benim bu olaydan haberim bile yoktu" şeklinde konuşmaya başladı. Bu sözler üzerine Alişan, Bilginel'e müdahale ederek konuyu değiştirdi.

KAYNAK: (Televizyon gazetesi)

Esra Dermancıoğlu'nun teknede zor anları'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu son olarak tekne videosuyla sevenlerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber