Sperm

Sperm

Son dakika sperm haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sperm gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sperm haber sayfamızda...

Sperm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.278 sperm haberi bulunmuştur.
Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı! Mezarı açılacak mı?
Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı! Mezarı açılacak mı? Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun hayatta olup olmadığıyla ilgili yürütülen soruşturmada Garipoğlu'nun otopsisine ait görüntülerin incelenmesi için bilirkişi ataması yapılmıştı. Garipoğlu'nun otopsi incelemesi ilgili bilirkişi incelemesi tamamlandı. Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı. Peki soruşturmada son durum ne? CNN TÜRK İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ ayrıntıları anlattı.
1.05.2024 Haberler
Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı! Mezarı açılacak mı?
Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı! Mezarı açılacak mı? Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun hayatta olup olmadığıyla ilgili yürütülen soruşturmada Garipoğlu'nun otopsisine ait görüntülerin incelenmesi için bilirkişi ataması yapılmıştı. Garipoğlu'nun otopsi incelemesi ilgili bilirkişi incelemesi tamamlandı. Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntüleri ortaya çıktı. Peki soruşturmada son durum ne? CNN TÜRK İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ ayrıntıları anlattı.
1.05.2024 Gündem
Erken menopoz kapıyı çalarsa…
Erken menopoz kapıyı çalarsa… Yaşınız ileri olmasa bile erken menopoz belirtileri gösteriyor ve çocuk sahibi olmak istiyorsanız, mutlaka doktor takibinde olmalısınız. Yumurta dondurma yöntemi ile yumurtalarınızı dondurup ilerleyen yaşlarda çocuk sahibi olabilirsiniz.
20.04.2024 Pazar
Hamileliğin anahtarlarından biri: Akdeniz diyeti
Hamileliğin anahtarlarından biri: Akdeniz diyeti Paketli gıda tüketimini azaltmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Henüz dünyaya gelmemiş çocuğunuz için de bu konu son derece önemli. Sperm ve yumurta kalitesini artıran dünyadaki tek beslenme yöntemi ise Akdeniz usulü beslenme tarzı…
7.04.2024 Pazar
Sperm ve yumurta tamamen değişecek! Mutant insanları üretip Marsa gönderecekler
Sperm ve yumurta tamamen değişecek! Mutant insanları üretip Marsa gönderecekler İngiliz basını milyarder Rus iş insanının Mars planını açıkladı. İnsan spermi ve yumurtasının tamamen değiştirilmesiyle elde edilecek mutant insanlar hakkındaki detaylar dünyada ses getirdi.
19.03.2024 Dünya
Tüp bebek tedavisinde en önemli faktör embriyo kalitesidir
Tüp bebek tedavisinde en önemli faktör embriyo kalitesidir Tüp bebek tedavisinde başarıyı veya başarısızlığı etkileyen pek çok sebep vardır. Anne yaşı, yumurta ve sperm kalitesi; embriyo kalitesini belirleyen en önemli faktörlerin başında gelir.
16.03.2024 Pazar
Leyla Bilginel: Beş yaşındayken babam beni bıçakla kovaladı!
Leyla Bilginel: Beş yaşındayken babam beni bıçakla kovaladı! Oğlu Kayra ile 2014 yılında Tayland'ın dünyaca ünlü adası Phuket'te yerleşerek yeni bir hayat kuran, 2023'te ise Türkiye'ye kalıcı olarak geri dönen eski oyuncu Leyla Bilginel, çocukken başına gelenleri anlattı.
14.03.2024 Cadde
Radikal karar! Dördüncü çocuktan sonra vazektomi yaptırdı
Radikal karar! Dördüncü çocuktan sonra vazektomi yaptırdı ABD'li müzisyen Matthew Koma ile Hilary Duff, geçtiğimiz aylarda üçüncü bebeklerini beklediklerini duyurmuştu. Duff'ın önceki evliliğinden dünyaya gelen oğluyla birlikte toplamda dört çocukları olacak ikiliden Matthew Koma, doğum kontrolü için vazektomi yaptırdığını açıkladı.
13.03.2024 Cadde
Tüp bebekte doğru bilinen yanlışlar
Tüp bebekte doğru bilinen yanlışlar Doğal yollardan çocuk sahibi olamayan çiftler için tüp bebek uygulamaları günümüzde tercih ediliyor. Tüp bebek tedavisi konusunda kulaktan dolma bilgiler ise çiftleri olumsuz etkiliyor.
9.03.2024 Pazar
Yeni yöntem: Piezo tüp bebek
Yeni yöntem: Piezo tüp bebek Anne ve baba olmak isteyenler için yeni bir yöntem olan Piezo ile tüp bebek tedavisinde sperme ve yumurtaya elektrik verilerek daha kaliteli bir embriyo oluşumu sağlanıyor.
24.02.2024 Pazar
Erken ve tekrarlayan gebelik kayıpları
Erken ve tekrarlayan gebelik kayıpları Gebeliğin ilk 20 hafta içinde sonlanması erken gebelik kaybıdır. 40 yaş üzerinde gebelik kaybının görülme oranı yüzde 30’lara dayanıyor. Bunun genetik başta olmak üzere pek çok sebebi var.
17.02.2024 Pazar
7 yaş büyük bir ikizini buldu, yıllar sonra öğrendikleriyle şoke oldu!
7 yaş büyük bir ikizini buldu, yıllar sonra öğrendikleriyle şoke oldu! Karı-koca gördükleri tedavi sonrasında geriye kalan 6 embriyoyu dondurmaya karar verdi. Sonrasında da çocuğu olmayan bir çifte bağışta bulundu. Ailesiyle ilgili gerçeğin 26 yıl sonra peşine düşen genç kadın ise kendinden 7 yaş büyük bir ikizi olduğunu öğrendiğinde hayatının şokunu yaşadı.
17.02.2024 Yaşam
Kistik Fibrozis, en sık görülen nadir hastalık
Kistik Fibrozis, en sık görülen nadir hastalık Tahminlere göre, dünya üzerinde yaklaşık (1)8...
29.02.2024 Advertorial
Tek başına üremeyi başardı! Bilim dünyası şaşkın, tarihte bir ilk
Tek başına üremeyi başardı! Bilim dünyası şaşkın, tarihte bir ilk Yıllardır kaldığı akvaryumda yalnız yaşayan bir vatoz balığı kendi başına üremeyi başardı. Bilim insanları tarihte bir ilk olarak gösterdikleri olay karşısında şaşkına döndü.
15.02.2024 Dünya
Endometriozis (Çikolata Kisti)
Endometriozis (Çikolata Kisti) İsmi ile tatlıyı çağrıştıran, gel gelelim ki hiç de öyle olmayan, dünyada yaklaşık 190 milyon kadında, ülkemizde her 10 kadından 1’inde de gözlemlenen çikolata kistleri hakkında konuşalım…
10.02.2024 Pazar
Erkeklerde de doğum kontrolü mümkün! Gelişmiş ülkelerde yaygın bir yöntem
Erkeklerde de doğum kontrolü mümkün! Gelişmiş ülkelerde yaygın bir yöntem Vazektominin erkeklerdeki doğum kontrol yöntemlerinden biri olduğunu belirten Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Çetinkaya, “Vazektomi, sperm kanallarının cerrahi müdahale ile bağlanmasına verilen isimdir. Vazektomi işlemi yapılan kişilerde kanalların kapalı olması nedeniyle testislerde üretilen spermlerin atılımı engellenmiş olur, böylelikle yüzde 100’e yakın bir doğum kontrolü sağlanmış olur” dedi.
22.01.2024 Genel Sağlık
Erkek kısırlığı nedir?
Erkek kısırlığı nedir? Çiftler arası yaşanan doğurganlık problemlerinin yaklaşık yüzde 40’ı erkeklerden kaynaklı sorunlardan kaynaklanır. Ancak erkeklerin bunu kabullenip doktora gitmesi kadınlardan daha zor olduğundan tedavi süreci gecikebilir.
20.01.2024 Pazar
Öldürüp ormana atılan Pınar Damar’ın katili kuzeninin kocası çıkmıştı! İstenen ceza belli oldu
Öldürüp ormana atılan Pınar Damar’ın katili kuzeninin kocası çıkmıştı! İstenen ceza belli oldu Bağcılar’da Pınar Damar’a cinsel saldırıda bulunduktan sonra boğarak öldüren ve ağaçlık alana atan Metin Aydin’ın yargılandığı davada istenen ceza belli oldu.
11.01.2024 Gündem
Stresli rahim embriyoyu tutamaz!
Stresli rahim embriyoyu tutamaz! Anne-baba olmak her yuva kuran çiftin hayalidir. Ancak bazen meşakkatli yollardan geçmek gerekebilir. İşte böyle bir dönemde yaşanan stresi tüm organlar hisseder. Rahim de kadındaki stresi hissettiği an kasılır ve embriyoyu tutmaz
6.01.2024 Pazar
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36 ABD'de devasa bir fuhuş ağı kuran Jeffrey Epstein'in davasında yeni detaylar ortaya çıktı. ABD basınına yansıyan gelişmelere göre bu fuhuş ağına eski ABD Başkanı Clinton da dahil oldu.
2.01.2024 Dünya
Aylarca başkasının bebeğini taşıdı! Tüp bebek tedavisinde skandal: Bize benzemiyor
Aylarca başkasının bebeğini taşıdı! Tüp bebek tedavisinde skandal: Bize benzemiyor Aylarca başkasının çocuğunu taşıyan ve doğumdan kısa bir süre sonra bebeğin kendilerine benzemediğini fark eden çift skandalı yaşadı. Kısa bir süre sonra taşıdığı bebek elinden alınan anne dünya medyasında ses getirdi.
2.01.2024 Dünya
2023 yılında neler oldu?
2023 yılında neler oldu? Her geçen yıl teknolojinin ve tıbbın gelişimi ile birlikte anne-baba olmanın önündeki engeller azalıyor. Sağlıklı bebeklerin dünyaya gelme oranı artıyor. İşte bilimsel çalışmalar ve yenilikler...
30.12.2023 Pazar
Çift rahimli kadın, iki günde iki bebek doğurdu
Çift rahimli kadın, iki günde iki bebek doğurdu Nadir görülen çift rahimli Amerikalı bir kadın, "milyonda bir" görülen bir hamilelik ve toplam 20 saat süren doğum sancısının ardından iki gün içinde iki kez doğum yaptı.
24.12.2023 Dünya
Yazın mı, yoksa kışın mı tüp bebek yapılmalı?
Yazın mı, yoksa kışın mı tüp bebek yapılmalı? Tüp bebek tedavisine başlayacakların en çok sordukları sorulardan bir tanesi de ‘Yazın mı, yoksa kışın mı tüp bebek tedavisine başlayalım?’… Bugün sizlere mevsimlerin tedavinin başarısında etkisi olup olmadığını anlatacağım.
23.12.2023 Pazar
Dünyanın konuştuğu kadın! 'Milyonda bir görülüyor'
Dünyanın konuştuğu kadın! 'Milyonda bir görülüyor' Nadir görülen çift rahimli Amerikalı bir kadın, 'milyonda bir' görülen bir hamilelik ve toplam 20 saat süren doğum sancısının ardından iki gün içinde iki kez doğum yaptı.
23.12.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Sperm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.