Geri Dön

Chris Evans ve Scarlett Johansson, Adana'da

Dünyaca ünlü oyuncu Scarlett Johansson ve Chris Evans, Amerikan askerlerine moral vermek için Adana’da bulunan İncirlik Hava Üssü’ne geldi. Adanalı bir genç, üsse girerek ünlülerle fotoğraf çektirdi.

Chris Evans ve Scarlett Johansson, Adana'da

Amerikan askerleri ile ailelerine eğlence ve bakım hizmetleri sunan bir kuruluş olan United Service Organizations Inc. (USO Show) kapsamında 'Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı' filminin 2 yıldızı Chris Evans ve Scarlett Johansson, Adana’da bulunan İncirlik Üssü’nü ziyaret etti.

ABD Savunma Bakanlığı'nın resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, ABD'li 4 olimpik altın madalya sahibi ünlü yüzücü Maya DiRado, 'efsanevi' NBA oyuncularından Ray Allen, şarkıcı Craig Campbell da Johansson ve Evans'ın beraberindeki ziyaret ekibinde yer aldığı belirtildi.

USO Show kapsamında sahneye çıkan ünlüler, İncirlik görevlilerinin merak ettiği soruları yanıtladı. Scarlett Johansson'la fotoğraf çektiren Adanalı bir genç, sosyal medya hesabında fotoğrafı, “Üsse bir yolunu bulup girdim, Scarlett için sınırları zorladım riske girdim ve üsse girebildim" yorumu ile paylaştı.

Magazin Haberleri Bülteni (1 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet