Cadde ‘Çorbacıya düştü’ imajını zedeledi

‘Çorbacıya düştü’ imajını zedeledi

18.08.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Usta sanatçı Gülden Karaböcek’in bir çorbacıda sahne aldığı görüntüler hızla yayıldı. Konya’da çeklien görüntüleri sosyal medyada gündem olan Gülden Karaböcek’in kızı Nur, “Konser değil, imza günüydü. ‘Çorbacıya düştü’ yorumları annemin imajını zedeledi” dedi.

‘Çorbacıya düştü’ imajını zedeledi

Gülden Karaköcek’in Konya Efe Çorba’da konser vermesi sosyal medyada viral oldu. Şarkılarıyla 80’li yıllara damgasını vuran sanatçının hızla yayılan görüntülerine övgüler yağarken, bazı sosyal medya kullanıcıları ise Karaböcek’in daha fazla değer görmesi gerektiği yönünde yorumlar yaptı.

Haberin Devamı

"ÇORBACI DENMESİ RAHATSIZ ETTİ"

Çorbacının sahibi Ramazan Bademci, “Burası nostaljik bir yer. 10 milyonluk antika eşyaların olduğu bir mekân. Çorbacı denmesi beni rahatsız etti. 2021 yılında ‘Ahde vefa’ programı yaptık. Plak imzalamak için geldi. İki şarkı playback yaptı, konser vermedi. Tekrar teklif götürdük. Havalar sıcak olduğu için biraz daha zaman geçmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu. 

‘Çorbacıya düştü’ imajını zedeledi

"PLAYBACK YAPTI"

Sanatçının kızı aynı zamanda menajerliğini de yapan Nur Karaböcek ise konuyla ilgili “İki yıl önce o mekânda annem imza günü yaptı. Sadece ‘Dilek Taşı’ şarkısını playback okudu” dedi. Karaböcek “İmza günü neden çorbacıda yapıldı?” sorusuna ise “Orada çok hayranı var. Mekân sahibinin kızı arkadaşım, rica etti. Annemi ikna ettim ve gittik. 45 bin lira istedik 35 bin liraya anlaştık. Normal çorbacı değil, nostaljik şık bir yer. Sosyal medyada ‘Çorbacılara düştü’ gibi şeyler yazılmış. Anneme Bodrum ve Çeşme’den teklifler geliyor. Bu yıl 50’nci sanat yılını kutlayacağız. Bu haber onun imajını zedeledi” açıklamasını yaptı. 

‘Çorbacıya düştü’ imajını zedeledi