Geri Dön

David Beckham eşinin reklam filminin yönetmenliğini üstlendi

Özel hayatıyla da sık sık magazin gündeminde yer alan eski futbolcu David Beckham, eşi Victoria Beckham'ın yeni güzellik markasının reklam filmlerinden biri için yönetmen koltuğuna oturdu.

David Beckham eşinin reklam filminin yönetmenliğini üstlendi

Victoria Beckham, eski profesyonel futbolcu kocasını; yeni kurduğu ve kendi adını taşıyan makyaj markasının reklam kampanyası için işe aldı.

David Beckham, 47 yaşındaki tasarımcı ve girişimci eşinin markasının yeni reklamlarından birinin yönetmenliğini üstlendi. Ünlü çiftin bu çalışması dört çocuk annesi Victoria'nın Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

Beckham'ın reklam setinden paylaştığı kamera arkası görüntüler, David Beckham'ın yönetmen koltuğunda oturduğunu gözler önüne serdi.

"DAVID HARİKA"

Victoria 2017'de bir röportajında David'in New York Moda Haftası gibi aşırı yoğun dönemlerde çocuklarına liderlik ederek bir tasarımcı olarak çalışmasını desteklediğini "O harika. Moda haftasında, ben çalışırken, çocuklar New York'ta olacak ve onları çoktan Cumartesi gecesi akşam yemeğine götürmeyi planladı. Bu yüzden o bu tür şeylerde çok iyi. Bir evlilikteki desteğini, 'Biliyor musun, bende bu var' diyerek bu şekilde gösterebilirsin" sözleriyle anlatmıştı.

David Beckham eşinin reklam filminin yönetmenliğini üstlendi

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet