Geri Dön

Editör'ün seçtikleri

Editör'ün seçtikleri

Suya saygı projesi

Şahika Ercümen’le ‘Suya Saygı’ projesi kapsamında bir koleksiyon hazırlayan Koton, suyun her damlasını korumayı hedefledi. Tamamen doğa dostu materyal ve üretim teknikleri kullanılan tasarımlarda 45 ton daha az karbon salınımı gerçekleşirken, 28 milyon litre su tasarrufu elde edildi ve 90 bin adet pet şişe geri dönüştürüldü.

Modern dokunuş

Hemington, 2021 İlkbahar-Yaz triko polo koleksiyonu ikinci ürün hediye kampanyasıyla hem kendiniz hem babanız için hediye alternatifleri sunuyor. Koleksiyon, doğal kumaşlar, ustalıkla işlenen tasarımlar ve renk kombinasyonlarıyla modern bir tarzı yansıtıyor.

Dekorasyon meraklılarına

Porland, Babalar Günü’ne özel hediye alternatifleriyle yüzlerde tebessüm oluşturuyor. Tarihi dokuyu dekoratif nesnelerle bir arada kullanmayı seven babalar için büstler de iyi birer hediye seçeneği olabilirken çalışma odasında konumlandırmak için Porland Erkek Vücut Büstü de asaletiyle dikkat çekiyor.

Editörün seçtikleri

Konforlu hediye

Bahçesine, arabasına, hobilerine düşkün erkekler için Kärcher, Babalar Günü’ne özel haziran ayı boyunca sürecek kampanya düzenledi. Akülü çim biçme makinelerinden çit düzelticilere, yaprak üfleyicilerden testereye kadar babanızın hayalindeki bahçesine kavuşmasını sağlayacak her şey Kärcher’da sizi bekliyor.

Yaz renkleri

Hayalinizdeki yaz renkleriyle Sephora Collection’da tanışmanın tam zamanı! Dudaklardan yanaklara, gözlerden kirpiklere kadar uzanan Sephora Collection ürünleri ipeksi dokularıyla dikkat çekiyor, yaz tutksunu adeta cildinizle buluşturuyor. Koleksiyonun vazgeçilmezi olan fırçalar, allıklarla unutulmaz bir dans yaparak, yanakları aydınlıkla bütünleştiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber