Geri Dön

Efsane Sürücü filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Efsane Sürücü filmi kaç yılında çekildi?

Efsane Sürücü filmi bu akşam Star TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. TV ekranında ilk kez izleyici ile buluşmaya hazırlanan Efsane Sürücü filminin yönetmen koltuğunda Karzan Kader oturuyor. Peki Efsane Sürücü filminin konusu ve oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Efsane Sürücü filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Efsane Sürücü filmi kaç yılında çekildi?

Efsane Sürücü filmi bu akşam Star TV ekranında TV'de ilk kez ekrana gelecek. 2019 yılında vizyona giren Amerikan Spor, aksiyon ve drama filminin başrollerinde John Travolta, Shania Twain, Toby Sebastian gibi isimler yer alıyor. İşte Efsane Sürücü filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

EFSANE SÜRÜCÜ FİLMİ KONUSU

Deneyimli bir yarışçı olan Sam Munroe ve oğlu küçük bir kasabadan çıkıp büyük başarılara imza atmışlardır. Ancak gelecek yarış ikili arasındaki aile sorunları, ego, ve profesyonelliği etkileyecek, bu durumdan başarılı bir şekilde çıkarlarsa daha güçlü olacaklardır.

EFSANE SÜRÜCÜ OYUNCULARI

John Travolta as Sam Munroe

Shania Twain as Becca

Toby Sebastian as Cam Munroe

Rosabell Laurenti Sellers as Cindy, Cam's Wife

Michael Madsen as Linsky

Kevin Dunn as "Stumpy"

Buck Taylor as Ben

Luis Da Silva as Diner Redneck

Margaret Bowman as Martha

Gioia Libardoni as Kelly

Denny Méndez as Dr. Deena Thompson

Chris Mullinax as Jack Dunn

Red Farmer as Ray Miller

Jen Baker and Faith Bruner as Track Girls

Jonathan Aidan Cockrell as James

John Flanagan as Race Car Driver

Haley Flanagan as Banquet Dancer

Audrey Fafard as Jenny Monroe

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber