Geri Dön

Ege Çubukçu'dan 'Derya'

Modern rap müziğinin temsilcilerinden Ege Çubukçu, yeni müzik formları ve kendi müzikal deneyimini harmanladığı 'Derya' adlı albümüyle müzikseverlerle buluştu.

Ege Çubukçu'dan 'Derya'

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşen 'Derya' albümünün tanıtım konserinde sahne alan Ege Çubukçu, albümünde bulunan 'Reçete', 'Sorun Yok', 'Voltaj' ve 'Era' gibi parçalarını seslendirdi.

Ege Çubukçu, müzik hayatında 20 yıl geçmesine rağmen heyecanını yitirmediğini belirterek, albümün planlaması ve hazırlanmasının iki sene sürdüğünü söyledi. İzmir'e taşınıp stüdyosunu yeniden yaptığını aktaran şarkıcı, "Albüm çıkalı bir ay oldu ama lansmandan sonrasını merak ediyorum. Canlı çalacağız ve bütün bir albümü canlı çaldığım ilk organizasyon olacak. Özenli, özgün ve farklı bir albüm yapmaya çalıştık, albüm hakkındaki ilk yorumlar da beni mutlu etti" şeklinde konuştu.

'Sorun Yok' isimli şarkısının All Star'da çalındığını hatırlatan şarkıcı, basketbol kültürüyle hip-hop kültürünü birbirine yakıştırdığını ifade etti.

Dr. Mehmet Öz'ün çok konuşulan TikTok videosuDünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, bu kez sosyal medyanın gündemine oturan TikTok videosuyla karşımıza çıktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber