Geri Dön

Empati yapacaklar

Aralarında Ece Uslu, Zeynep Casalini ve Dilara Koçak’ın da yer aldığı ünlüler, su dolu kovalarla 6 kilometre yürüyerek, Afrikalı insanlarla empati kuracak

Empati yapacaklar

Ece Uslu, Zeynep Casalini, Dilara Koçak ve Dinçer Güner gibi ünlü isimler, 22 Mart Dünya Su Günü’nde düzenlenecek ‘Empati Yürüyüşü’ne katılacak. Etkinliğin Formula 1 pistinde gerçekleşeceğini söyleyen Idea Universal Derneği Kurucusu Hayri Dağlı, “Amaç 6 kilometreyi bitirmek değil, dünyadaki 1 milyar insanı daha yakından anlamak. Bir saatlik de olsa empati kurmak ve ‘Su krizi için harekete geçin’ demek. Bu yürüyüşle İstanbul’dan dünyaya küresel bir mesaj vereceğiz” dedi. Organizasyona katılacak ünlüler, bir Afrika insanının temiz suya erişmek için ortalama 6 kilometre yol katetmesiyle empati kurmaya ve su dolu kovalarla aynı mesafeyi yürümeye çalışacak.

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner