Geri Dön

Fatoş Altınbaş ile Burak Kaya eylülde evleniyor

Altınbaş Üniversitesi Öğretim Görevlisi Fatoş Altınbaş, Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ile evlilik hazırlığında. Çift, eylül ayında sade bir törenle nikâh masasına oturacak.

Fatoş Altınbaş ile Burak Kaya eylülde evleniyor

2019 yılında Emir Sarıgül’le evliliğini bitiren Fatoş Altınbaş, yeniden nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor.

"SEVGİLİ DEĞİL, DOSTUZ"
Emir Sarıgül’den anlaşmalı olarak boşanan Fatoş Altınbaş’ın o dönem yakın dostu Yasemin Çağlar’ın eşi Burak Kaya ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Temmuz 2020’de Yasemin Çağlar’dan boşanan Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ise Fatoş Altınbaş ile ilgili “Sevgili değil, dostuz” diyerek, aşk iddiasını yalanlamıştı. Ancak çift Bodrum tatili dönüşü havalimanında birlikte görüntülenince ilişkileri ortaya çıkmıştı.

Hürriyet gazetesinden Fuat Çağdaş'ın haberine göre; Fatoş Altınbaş ve Burak Kaya şimdilerde evlilik hazırlığında. Önce yurtdışında gizlice evlenmeyi düşünen çift karar değiştirdi. Altınbaş ve Kaya, eylül ayında Türkiye’de aile arasında yapılacak sade bir nikâh töreniyle evlenecek.

Fatoş Altınbaş ile Burak Kaya eylülde evleniyor

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber