Geri Dön

Funda Eryiğit: Konservatuvarda burnu havada bir öğrenciydim

‘Son Yaz’ dizisinde rol alan Funda Eryiğit, Youtube’da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Güzel oyuncu, samimi itiraflarda bulundu.

Funda Eryiğit: Konservatuvarda burnu havada bir öğrenciydim

Pandemi sürecini İzmir Çeşme’de geçiren ve İstanbul’a yeni dönüş yaptığını anlatan FundaEryiğit, "Yaklaşık 1.5 senedir İzmir Çeşme’deydim. Bütün salgın sürecini orada geçirdim. İstanbul’a döneli çok olmadı, hatta hala daha eşya yerleştirmek ve valiz boşaltmakla uğraşıyorum" ifadelerini kullandı.

"KENDİME BÜYÜK DRAMALAR YARATTIM"
Uzun süre İstanbul’dan uzak kalmak ve sonrasında yeniden İstanbul’un hareketli akışına adapte olmanın nasıl bir tecrübe olduğunu anlatan oyuncu, "Döneceğim belli olduğu zaman oldukça büyük dramalar yarattım kendime açık konuşmak gerekirse. ‘Bir daha bu balkonda oturamayacak mıyım, kahvecime hoşça kal diyemedim’ gibi sebeplerden gözümün dolduğu çok oldu. Döndüğüm zaman İstanbul’a yeniden adapte olmak uzun sürecek diye düşünüyordum ama hiç beklediğim gibi olmadı. 2-3 gün içerisinde 'valiz boşalt, eşyaları yerleştir' derken yeniden o kaosa alışmış bir şekilde buldum kendimi" sözleriyle herkesi güldürdü.

Funda Eryiğit: Konservatuvarda burnu havada bir öğrenciydim

"KAMERANIN NERESİNE BAKACAĞIMI BİLMİYORDUM"
Konservatuvar eğitimi öncesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim aldığını dile getiren Eryiğit, "Konservatuvarda biraz burnu havada bir öğrenciydim sanırım. Tabii bunda önceki Uluslararası İlişkiler bölümünün de etkisi vardı. Kendi dönemimdeki insanlarla aramda çok yaş farkı yoktu belki ama o zamanlar bana çok geliyordu. Kenarda sürekli kitabını okuyan tiyatro samurayı bir tiptim daha ziyade” dedi.

Mezun olduktan sonra ekranlardaki ilk işinin 'Canım Ailem' olması ve birlikte çalıştığı insanların kendisi için büyük bir deneyim ve şans olduğunu anlatan oyuncu, "Canım Ailem ilk işimdi. O kadar acemiydim ki kamera önünde, kameranın neresine bakacağım neresinden geçeceğim hiçbir şey bilmiyordum. Hatta ‘ben galiba oyunculuk yapmamalıyım, bu işi beceremiyorum’ diye bile düşündüğüm olmuştu. Ama birlikte çalıştığım insanlar o kadar yardımcı ve yönlendiricilerdi ki çok kısa sürece bu acemiliğimi onların sayesinde üzerimden atabildim" şeklinde konuştu.

Seda Sayan'dan hastane odasında duygusal paylaşımSosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Seda Sayan, ablası ile geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Sayan, hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet