Geri Dön

Esin Yağmurdereli: Çalınan para ve eşyaları geri aldım

Merhum yapımcı Osman Yağmurdereli'nin eşi Esin Yağmurdereli, önceki gün bir alışveriş merkezinde aracını beklerken görüntülendi.

Esin Yağmurdereli: Çalınan para ve eşyaları geri aldım

 Geçtiğimiz aylarda evinde çalışan yabancı uyruklu bir çalışan tarafından uyutulup soyulduğu haberleri gazetelerde yayınlanan Esin Yağmurdereli, "Çok şükür kayıplarımı bir miktar para ve eşyayı geri aldım" dedi. Evde hırsızlık amaçlı uyutulduğunu söyleyen Esin Yağmurdereli, "Kocamı da soydular, bu dünyada ölmeyi gör, Osman ölünce de iş yerindeki kasayı boşaltmışlardı. Osman ölmeden bir gün önce kasada parası vardı, o acıyı yaşarken sonradan baktım kasa boştu, orada da parası olduğunu biliyorum, maalesef böyle hırsızlıklar her yerde oluyor" dedi.

'Köpeğimi de uyutmuş'

Evinde çalışan yabancı uyruklu kişinin hırsızlık öncesi köpeğini de uyuttuğunu söyleyen Esin Yağmurdereli, "Ses çıkmasın kimse anlamasın diye hırsız çalışan köpeğimin suyuna da ilaç katmış, onu da uyutmuş" dedi. 

 

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet