Geri Dön

Gemma Collins: Kendimi James Bond olarak görüyorum

Televizyon yıldızı Gemma Collins, en büyük hayalinin bir ajan olmak hatta James Bond'u canlandırmak olduğunu söyledi.

Gemma Collins: Kendimi James Bond olarak görüyorum

Katıldığı bir yarışma programı ile tanınan İngiliz yıldız Gemma Collins, samimi açıklamalarda bulundu. Collins, kendi podcast yayınında en büyük hayalini açıkladı.

Gemma Collins, aslında uluslararası çalışan bir ajan olmayı hayal ettiğini ve şu ana kadar sadece erkek oyuncular tarafından canlandırılan ikonik ajan James Bond'u canlandırmanın harika olacağını söyledi.

"CASUS OLMAK İSTERDİM"

Televizyon yıldızı, "Sır saklamakla ilgili bir işim olmasını çok isterdim. Yani uluslararası bir casus olmak!" diye konuştu.

Gemma Collins, daha sonra "Bu benim hayal ettiğim iş. Sürekli aksiyon filmleri izliyorum ve kendimi ilk kadın James Bond olarak görüyorum" ifadelerini kullandı.

Gemma Collins: Kendimi James Bond olarak görüyorum

TV ŞOVUYLA ADINI DUYURMUŞTU

Öte yandan tam adıyla Gemma Clare Collins, 2011 yılında da katıldığı 'The Only Way Essex' adlı reality şovla adını geniş kitlelere duyurmuştu.

Daha sonra birçok yarışma programlarında boy gösteren Collins, 'Gemma Collins: Diva' adlı kendi reality şovuyla izleyici karşısına çıkmıştı.

Aynı zamanda giyim markası da olan İngiliz yıldız, lüks yaşantısını sık sık sosyal medya hesabı üzerinden gözler önüne seriyor.

ÖZEL GÖRÜNTÜLERİNİ SATIŞA ÇIKARMIŞTI

Gemma Collins, üç yıl önce meslektaşı James Argent ile aşk yaşarken adını açıklamadığı başka biriyle çekilen özel görüntülerini 1 milyon pounda satışa çıkarmasıyla gündeme gelmişti.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber