Geri Dön

GQ TÜRKİYE “MEN OF THE YEAR 2018” ÖDÜLLERİ CLEAR SPONSORLUĞUNDA SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR!

GQ TÜRKİYE KIŞ SAYISI, ALTI FARKLI “MEN OF THE YEAR” KAPAĞIYLA ÇIKTI...

GQ TÜRKİYE “MEN OF THE YEAR 2018” ÖDÜLLERİ CLEAR SPONSORLUĞUNDA SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR!

GQ Türkiye, 2018’de başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 23 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de CLEAR ana sponsorluğunda, bu yıl yedinci kez düzenlenecek “GQ Türkiye Men Of The Year” ödül töreni 13 Şubat Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşiyor.

GQ Men Of The Year’da her biri kendi alanında başarılı 14 erkek ve bir kadın ödüllendirilecek. CLEAR özel ödülü ise gq.com.tr’de yapılacak oylamadan sonra sahibiyle buluşacak.

Merakla beklenen gecede, Yılın Uluslararası Starı Ödülü’nün sahibi; tüm dünyada, özellikle Türkiye’de izlenme rekorları kıran İspanyol dizisi La Casa De Papel’in Berlin’i yani Pedro Alonso olurken Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle hayatımıza giren ve Çukur’daki rolüyle adından çokça söz ettiren oyuncu Aras Bulut İynemli, Yılın Oyuncusu Ödülü’nü almaya hak kazanıyor. İkon Ödülü; ikonların ikonu Müslüm Gürses’i canlandırdığı Müslüm filmiyle 2018’in en çok konuşulan performansını sergileyen Timuçin Esen’in oluyor. Star TV’de ekrana gelen Erkenci Kuş dizisiyle “altın çağını” yaşayan yakışıklı oyuncu Can Yaman, Yılın Yükselen Oyuncusu Ödülü’nü almaya hazırlanırken Yılın Kadını Ödülü ise hem komedide hem de dramada üstlendiği rollerle Türkiye’nin en iyi oyuncularından biri olan Demet Evgar’ın oluyor.

GQ Türkiye, Kış 2019 sayısında Men Of The Year kazananlarıyla 76 sayfa çekim ve röportaj gerçekleştirdi. Ödül alan isimler, bu sene modaya damga vuran “Western” konseptiyle giyinerek dikkat çekti.

Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasının önemli isimlerinin davetli olduğu gecenin sunuculuğunu bu yıl yine ünlü isimler üstlenecek.

GQ Men of The Year gecesinde CLEAR’ın hayata geçirdiği “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni" özel kategorisi, halka açık oylama ile sahibine kavuştu. Az nota ve sözle çok duygu veren Evrencan Gündüz, müziğini pozitif bir frekansa taşıyan Ufuk Beydemir ve isyankar şiirleri rap’e dönüştüren adam Gazapizm CLEAR özel ödülü “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni" için tatlı bir mücadele yaşadı ve ödülün sahibi Gazapizm oldu.

CLEAR’ın oylamaya katılanlara bir de sürprizi var; “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” ni belirlemek için oylamaya katılan 5 şanslı çift gecenin ışıltılı dünyasına katılma hakkı kazandı.

Detaylı bilgi için

GQ TÜRKİYE “MEN OF THE YEAR 2018” CLEAR ANA SPONSORLUĞUNDA ÖDÜL ALAN İSİMLER:

YILIN ULUSLARARASI STARI: PEDRO ALONSO

YILIN KADINI: DEMET EVGAR

ONUR ÖDÜLÜ: ARA GÜLER

İKON: TİMUÇİN ESEN

YILIN OYUNCUSU: ARAS BULUT İYNEMLİ

YILIN YÜKSELEN OYUNCUSU: CAN YAMAN

TÜRK SİNEMASINA DESTEK ÖDÜLÜ: ORGANİZE İŞLER SAZAN SARMALI

YILIN SANAT ADAMI: REFİK ANADOL

YILIN SPORCUSU: FERNANDO MUSLERA

YILIN ŞEFİ: SOMER SİVRİOĞLU

YILIN KOMEDYENİ: ENİS ARIKAN

YILIN YÖNETMENİ: TOLGA KARAÇELİK

YILIN STİL SAHİBİ ADAMI: MURAT TAMGÜÇ

YILIN İLHAM VEREN ADAMI: HÜSAMETTİN KOÇAN

YILIN DJ'İ: OCEANVS ORIENTALIS

CLEAR ÖZEL ÖDÜLÜ: HALK TARAFINDAN BELİRLENECEK

Magazin Haberleri Bülteni (13 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber