Geri Dön

Gülben Ergen ve Erhan Çelik evlendi

Gülben Ergen dün akşam hayatını Erhan Çelik ile birleştirdi. Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in sürpriz nikah töreni ile herkesi şaşırttı. Hayatında ikinci defa 'Evet' diyen Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in nikah törenine yakın dostları katıldı. Gülben Ergen'le dün evlenen Erhan Çelik aşk duası etti: "Sadece dünyamız değil, ahiretimiz de bir olsun.."

Gülben Ergen ve Erhan Çelik evlendi

Hayatında ikinci defa 'Evet' diyen Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in nikah törenine yakın dostları katıldı. Çiftin nikah şahitliğini ise yakın dostları Taşkın Sabah ve Ciner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ yaptı. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'nın kıydığı nikah töreniyle çift dünyaevine girdi. Nikah için seçilen mekan ise Ege'nin şirin dağ köylerinden birinin asırlık konağı oldu.

Nikah konsepti olarak taze başak ve taze lavanta kullanıldı.

"SOYADIN ARTIK SOYADIM"
Ergen nikahtan sonra gelin damat fotoğrafını İnstagram hesabına koyarak duygularını takipçileriyle paylaştı.
Ergen, "Önce 'Güven' dedi, aşktan önce gelir 'Kabul mü?' dedi, 'Evet' dedim. Sonra saygı dedi, kabul mü, evet dedim. Senin anneliğin benim babalığım bir ömür boyu önceliğimiz dedi. Kabul mü diye sormadı. Elimi hiç birakmadan yaşamak isterim ama sen demek biz demek, oğullar demek aile olmak demektir. Sevgili olmayı ailemizin çatısında yaşayalım, senin gülün ben de hiç solmayacak söz dedi. kalbim dedim... Soyadı artık soyadım. Çelik..." diyerek duygularını dile getirdi.

İzmir Şirince'de bir dağ evinde evlenen Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti magazin gündeminin en önemli haberi oldu.

Uzun süre aşklarını saklayan ikili son zamanlarda kameralardan kaçmıyor magazin gazetelerinin sayfalarını süslüyordu. Gülben Ergen ve Erhan Çelik ikilisi dün ilişkilerini evlilikle taçlandırdı.

Gülben Ergen evlendiği Erhan Çelik'le ilgili "Soyadım soyadı oldu" derken Erhan Çelik de hem dünya hem de ahiret için dua etti.

Erhan Çelik Gülben Ergen için şöyle dedi: "İklimi bahardı, bahardı gözleri. Ben o gözlere bakarak sadece dünyamız değil, ahiretimiz de bir olsun diye dua ediyorum"

MAGAZİN SERVİSİ

Magazin Haberleri Bülteni (18 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet