Geri Dön

Gülcan Arslan kimdir, kaç yaşında? Gülcan Arslan hayatı ve kariyeri...

Gülcan Arslan kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk olara TRT 1 ekranında yayınlanan ”Sardunya Sokak” adlı dizide rol alan güzel oyuncu Gülcan Arslan, Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamaya başladı. Birçok dizi ve filmde rol alan Gülcan Arslan hayatı ve kariyeri hakkındaki bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. İşte Gülcan Arslan film ve dizileri...

Gülcan Arslan kimdir, kaç yaşında? Gülcan Arslan hayatı ve kariyeri...

Gülcan Arslan, Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamaya başladı. Çift Fethiye'de denizde dudak dudağa görüntülendi. Çiftin aşkının belgelenmesinin ardından magazin gündemini yakından takip eden vatandaşlar Gülcan Arslan'ın hayatı ve kariyeri hakkında bilgileri araştırmaya başladı. Sakarya'nın Karasu ilçesinde dünyaya gelen Gülcan Arslan son olarak TV8 ekranında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin karakterine hayat vermişti.

GÜLCAN ARSLAN KİMDİR?

Gülcan Arslan (d. 1 Mayıs 1986, Sakarya), Türk oyuncudur.

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986'da Karasu, Sakarya Türkiye'de doğmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde tiyatro eğitimi almış ve birçok dizi ve reklamda oynamıştır.

Kariyeri

İlk olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan ”Sardunya Sokak” adlı dizide oynadı. Daha sonra 2008 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ”Sınıf” adlı dizide oynayan güzel oyuncu yine 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Hepimiz Birimiz İçin” adlı dizide rol aldı.

Aynı yıl ATV ekranlarında yayınlanan ”Gurbet Kuşları” adlı dizide oynadı. 2009 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan ”Kafkas” adlı dizide boy gösterdi. 2010 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ”Kahramanlar” adlı dizide oynadı.

İlk baş rolünü ”Her Şeye Rağmen” dizisinde oynamıştır. 2012 yılında Star TV ekranlarında yayınlan ” Bir Çocuk Sevdim” adlı dizide 39 bölüm başrol oynadı.

2013 yılında 8. sezonuna başlayan Arka Sokaklar dizisinde 1 sezon Komiser Leyla Candaş karakterini canlandırmıştır.

2014 yılında yeni başlayan Günahkar dizisinde Saliha karakterini canlandırmıştır. 12 Kasım 2015'te Star TV'de yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde 14 bölüm Fahriye Sultan'ı canlandırmıştır.

12 Ocak 2017'de ATV'de yayınlanmaya başlayan Ölene Kadar adli dizide Engin Akyurek ve Fahriye Evcen ile başrolü paylaşan oyuncu "Beril" karakterini canlandırdı.

Filmografi

YılBaşlıkRolüNotlarOyunculuk Türü
2007Sardunya SokakCananDiziYardımcı Oyuncu
2008Hepimiz Birimiz İçinMine PekmezciDiziYardımcı Oyuncu
2008SınıfZehraDiziYardımcı Oyuncu
2008Gurbet Kuşları-DiziYardımcı Oyuncu
2009Kafkas-DiziYardımcı Oyuncu
2009KahramanlarFigenDiziYardımcı Oyuncu
2011Entelköy Efeköy'e Karşı-FilmYardımcı Oyuncu
2011Herşeye RağmenLeyla AçıkalınDiziBaşrol Oyuncu
2011Bir Çocuk SevdimMineDiziBaşrol Oyuncu
2013Arka SokaklarLeyla CandaşDiziYardımcı Oyuncu
2014GünahkarSaliha TezhanlıDiziBaşrol Oyuncu
2015-2016Muhteşem Yüzyıl: KösemFahriye SultanDiziYardımcı Oyuncu
2017Ölene KadarBeril KaralıDiziBaşrol Oyuncu
2019Zengin ve YoksulNihal TaştanDiziYardımcı Oyuncu
2021Doğduğun Ev KaderindirNesrin / Gülbin GöksuDiziYardımcı Oyuncu
2021-Barbaroslar DiziBaşrol Oyuncu
Yusuf Güney taksi şoförüyle tartıştı: Artistlik yapma!Geçtiğimiz aylarda "Astral seyahatle uzaya gittim" açıklamasıyla gündeme gelen Yusuf Güney, taksi krizi yaşadı. Köprü trafiğine girmek istemeyen taksiciyle kavga eden şarkıcı, o anları Instagram'dan paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet