Geri Dön

Hafıza Odası'nda sanatsal şölen

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Ahmet Güneştekin’in Diyarbakır Keçi Burcu’nda açılan ‘Hafıza Odası’ sergisini ziyaret etti

Hafıza Odası'nda sanatsal şölen

Ahmet Güneştekin’in ‘Hafıza Odası’ sergisi Pilevneli tarafından, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Diyarbakır Keçi Burcu’nda açıldı. İş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimler bir araya geldiği davete, Pilevneli Galery Kurucusu Murat Pilevneli, Leyla Alaton, Gülden-Yılmaz Yılmaz, Emin Hitay, Feryal Gülman ve Ayşe Boyner’in de aralarında yer aldığı tanınmış simalar katıldı.

Hafıza Odasında sanatsal şölen

Güneştekin, etkinlikte şöyle konuştu: “Takdir edersiniz ki her sergimin bende yeri ayrı. Ama bu başka, özel bir anlamı var. Çocukluğumda resim yapmayı çok severdim. Herkesten önce de ailemin görmesini isterdim. Onlar onaylıyorsa başkalarına gösterirdim. Şu anda da geçmişteki gibi, sanatımı herkesten önce aileme gösterdiğimi hissediyorum.” Eserler, 31 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilir.

Hafıza Odasında sanatsal şölen

Chloe Loughnan: Hayatımda drama istemiyorumteve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programında bugün, Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan'ın röportajına yer verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber