Geri Dön

Hande Ünsal soluğu tatilde aldı

Şarkıcı Niran Ünsal'ın kızı Hande Ünsal, yoğun konser maratonunun ardından rahat bir nefes aldı. Hande Ünsal son olarak teknede güneşlendiği anları paylaştı.

Hande Ünsal soluğu tatilde aldı

Annesi gibi sanat hayatını seçen Hande Ünsal konserden konsere koşuyor. Avşa, Didim, Bodrum gibi tatil yerlerinde aralıksız konser veren Ünsal, yorgunluğunu teknede güneşlenerek atıyor.

Hande Ünsal, son olarak turuncu bikinisiyle çekilen tatil fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu. Ünsal’ın paylaşımı, kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

Hande Ünsal, paylaşımına ise şu notu düştü: "7 gün hiç durmadan konser. Hatta 7 den de fazla oldu sanırım. 70 olsa yine giderim yine yine yine öyle bir özlemek siz düşünün. Bence ben de azıcık molayı hak ediyorumdur."

Hande Ünsal soluğu tatilde aldı

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner