Geri Dön

Hatice'nin nişanlısı Ali Kemal Sarı kimdir, kaç yaşında? Şarkıcı Hatice kimdir?

Şarkıcı Hatice, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olarak katıldı. Hatice'nin nişanlısı Ali Kemal Sarı'nın yaşamı magazin gündeminde merak ediliyor. Peki Hatice'nin nişanlısı Ali Kemal Sarı kimdir?

Hatice'nin nişanlısı Ali Kemal Sarı kimdir, kaç yaşında? Şarkıcı Hatice kimdir?

Hatice ve nişanlısının hayatı merakla araştırılıyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına, Hatice katıldı. Hatice'nin nişanlısı Ali Kemal Sarı ile ilgili bilgiler haberde yer alıyor. Peki Şarkıcı Hatice ve nişanlısı Ali Kemal Sarı kimdir?

ALİ KEMAL SARI KİMDİR?

Ali Kemal Sarı, Beykent Üniversitesi'nde oyunculuk okuyor.

HATİCE KİMDİR?

Hatice Çarpar, veya tanınan adıyla Hatice, 6 Aralık 1978 tarihinde doğdu.

Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek, bu yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik ettiler. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha agir basması sonucunda Eyüpsultan Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlaştığı kanısına vardıktan sonra profesyonel çalışmalara başladı.

Magazin Haberleri Bülteni (13 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet