Geri Dön

İbrahim Tatlıses, Boğaz'da ikinci kez kadın hayranlarıyla buluştu

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, 'Kadınlar Matinesi' ile İbrahim Tatlıses’i ikinci kez ağırladı.

İbrahim Tatlıses, Boğaz'da ikinci kez kadın hayranlarıyla buluştu

13 yıl aradan sonra Kadınlar Matinesi konsepti ile Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan İbrahim Tatlıses'i ikinci gününde de kadın hayranları yalnız bırakmadı. Konser başlamadan kapıda uzun kuyruklar oluşturan sevenleri, salonu tıklım tıklım doldurdu.

HÜLYA AVŞAR’IN TATLISES VEFASI

İmparator'un 'Bir Kulunu Çok Sevdim', 'Haydi Söyle', 'Bebeğim' gibi klasikleriyle unutulmaz bir geceye imza attığı konserinde, 'Hülya' şarkısını sevenleriyle birlikte söyledi. Şarkısını bitirdikten sonra "Hülya beni haftada beş gün arıyor. 'Aramasana bıktım' diyorum. ‘Dostum değil misin, ararım’ diyor. Hülya böyledir, Hülya candır, Hülya tektir, Hülya yardır, Hülya değerdir” sözleriyle, yakın dostu Hülya Avşar'ın vefakârlığını sevenleriyle paylaştı.

İbrahim Tatlıses, Boğazda ikinci kez kadın hayranlarıyla buluştu

ELİF ADA, BABASINI HAYRAN HAYRAN İZLEDİ

İbrahim Tatlıses’i, Kadınlar Matinesi konser serisinin ikinci gününde eski eşi Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Ada da yalnız bırakmadı. Babasını en önden hayran hayran izleyen Elif Ada, Tatlıses’in kendisini sahneye çağırması üzerine utandı. İmparator’un, kızını ikna etmek için “Gel para vereceğim gel. 100 lira vereceğim, 200... 300... Yok mu artıran?” sözleri salonu kahkahaya boğdu.

İbrahim Tatlıses, Boğazda ikinci kez kadın hayranlarıyla buluştu

İMPARATOR SEYİRCİSİYLE AYAKTA

İmparator, 13 yıl aradan sonra Kadınlar Matinesi konseptiyle sahne aldığı ikinci gecede kadın hayranlarıyla bol bol sohbet ederek, hasret giderdi. O anlarda bir kadın hayranının, Tatlıses’e yaklaşarak henüz beş yaşındayken Çakıl Gazinosu'nda birlikte çektirdikleri fotoğrafı göstermesi üzerine İmparator yıllar öncesine gitti.

İbrahim Tatlıses, Boğazda ikinci kez kadın hayranlarıyla buluştu

İbrahim Tatlıses, yaklaşık üç saat kaldığı sahnesinde hayran bıraktığı canlı performansıyla ve şarkılarının neredeyse tamamını ayakta söyleyerek Kuruçeşme Açıkhava’ya imzasını attı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber