Geri Dön

Ip Man 4: Final oyuncuları ve konusu! Ip Man 4: Final filmi ne zaman çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Ip Man 4: Final filmi, Hong Kong yapımı biyografik dövüş sanatlarına dair hazırlanan yapımdır. Film 2019 yılında çekildi. Seri halindeki filmin dördüncüsü ve en sonuncusu olarak izleyiciler karşısına çıkıyor. İşte, Ip Man 4: Finaloyuncuları...

Ip Man 4: Final oyuncuları ve konusu! Ip Man 4: Final filmi ne zaman çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Yabancı film Ip Man 4: Final Wilson Wong tarafından yönetildi ve Raymond Wong yapımcılığında ise vizyona girdi. Wing Chun büyükustası Ip Man'in hayatı ekrana geliyor. Televizyonda izleyici ile buluşan filmde Donnie Yen ve Wu Yue gibi isimler başrolde yer alıyor.

IP MAN 4: FİNAL KONUSU

Karısının ölümünden sonra Ip Man, sigara yüzünden boğaz kanseri olduğunu öğrenir. İsyankar oğlu Ip Chun zorbalara karşı kavga ettikten sonra okuldan kovulur ve Ip Man bir okul aramak için Amerika Birleşik Devletleri'nin San Francisco şehrine gitmeye karar verir. Öğrencisi Bruce Lee, bir Wing Chun okulu açarak, Amerikalılara dövüş sanatlarını öğreterek ve dövüş sanatları üzerine bir kitap yazarak San Francisco'daki yerel dövüş sanatları topluluğunu altüst eder.

IP MAN 4: FİNAL OYUNCULARI

Donnie Yen .... Ip Man
Wu Yue .... Wan Zong Hua
Scott Adkins .... Barton Geddes
Danny Chan .... Bruce Lee
Vanness Wu .... Hartman Wu
Chris Collins .... Colin Frater
Nico Amedeo .... Walters

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber