Geri Dön

İpek Filiz Yazıcı-Ufuk Beydemir çiftinden aşk dolu paylaşım

Rol aldığı 'Aşk 101' dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu İpek Yazıcı, bir süredir şarkıcı Ufuk Beydemir ile aşk yaşıyor. Zaman zaman yaptıkları paylaşımlarla gündem olan ünlü çift, birlikte Kıbrıs'a gitti. İkili verdikleri romantik pozları, takipçileriyle paylaştı.

İpek Filiz Yazıcı-Ufuk Beydemir çiftinden aşk dolu paylaşım

Genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve 'Ay Tenli Kadın' şarkısı ile tanınan Ufuk Beydemir uzun zamandır aşk yaşıyor. Yaptıkları romantik paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ikili, bu kez Kıbrıs'a gitti.

"BÖYLESİ MÜMKÜNMÜŞ"
Sevgililerden Yazıcı, aşk dolu karelerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncu bu romantik karelere 'Böylesi mümkünmüş hayatta' notunu düştü.

Mutlu çiftin fotoğrafları kısa sürede 100 binin üzerinde sosyal medya kullanıcı tarafından beğenildi.

İpek Filiz Yazıcı-Ufuk Beydemir çiftinden aşk dolu paylaşım

EVLİLİK İSTİYOR
Öte yandan 20 yaşındaki İpek Filiz Yazıcı, geçtiğimiz aylarda Google’da hakkında en çok sorulan soruları yanıtlamıştı. 

Güzel oyuncu, “Küçüklüğümden beri evli, mutlu ve çocuklu olmayı isteyen biriydim. Evcilik çok oynardım. 30 yaşına kadar gitmemeli, daha erken evlenilmeli. Beraber büyümeli” diye konuşmuştu.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber