Cadde İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhava'da

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhava'da

26.09.2022 - 13:03 | Son Güncellenme:

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, dün akşam 90’lı yıllara damga vuran İzel, Çelik, Ercan’ı ağırladı. 30 yıl sonra tekrar bir araya gelen fenomen grup, Boğaz’ın ışıkları altında nostalji rüzgarı estirdi. Yoğun istek üzerine Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dördüncü kez muhteşem bir konsere imza atan efsane grup, en sevilen şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi.

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhavada

1991 yılında çıkardıkları albüm ile pop müziği alt üst eden İzel, Çelik, Ercan; Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir kez daha fırtınalar estirdi. Uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşan fenomen grup, unutulmayan ‘Özledim’ şarkısını hayranlarına hitap ederek sahneye çıkış yaptı

Haberin Devamı

"O KADAR ÖZLEMİŞİZ Kİ"

Müzikseverlere seslenen efsane üçlü, “30 yıl aradan sonra bu beşinci konserimiz. O kadar özlemişiz ki. Şu duyguyu bize yaşattığınız için teşekkür ederiz. Güzel bir gece bizleri bekliyor. Hep birlikte 90’lara gidip kah eğleneceğiz kah duygulanacağız” sözleriyle mutluluklarını dile getirdi.

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhavada

‘İşte Yeniden' ve 'Dönmelisin' parçalarıyla devam eden müzik şölenine müzikseverler hep bir ağızdan eşlik etti. İzel, Çelik, Ercan albüm şarkılarının yanı sıra kendi parçalarını da seslendirerek, misafirlerini 90'lı yıllarda yolculuğa çıkardı. Özenle hazırlanan repertuvarları ve üçlünün bitmek bilmeyen enerjisi, müzikseverleri mest etti. Hareketli şarkılar karşısında kendini tutamayan binlerce izleyici dakikalarca dans etti.

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhavada

Haberin Devamı

KURUÇEŞME'DE GÖRSEL ŞÖLEN

‘Hercai’, ‘Kızımız Olacaktı’, ‘Yastayım’ gibi slov şarkılarda müzikseverler duygusal anlar yaşadı. Dinleyicilerin telefonlarının ışıklarını yakarak fenomen gruba eşlik etmesiyle, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde muhteşem görüntüler ortaya çıktı.

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhavada

NEŞET ERTAŞ'I ANDILAR

İzel, Çelik, Ercan; konserlerinde halk ozanı Neşet Ertaş’ı vefatının 10’uncu ölüm yıl dönümünde andı. ‘Tatlı Dillim’ türküsünü sevenleriyle hep birlikte seslendiren ünlü sanatçılar, alkış yağmuruna tutuldu.

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhavada

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Muhteşem gecede İzel, Çelik, Ercan’ı; iş, spor ve müzik dünyasından dostları da yalnız bırakmadı. Fikret Orman, Uğur Aslan, Sinan Akçıl, Esra Erol, Tuğba Coşkun, Aleyna Kalaycıoğlu ve Özlem Özçelik gibi ünlü isimler fenomen grubu en önden dinleyerek doyasıya eğlendi.

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhavada

UĞUR ASLAN SÜRPRİZİ

Ercan Saatçi’nin sahneye ünlü sanatçı Uğur Aslan’ı davet etmesiyle eğlencenin dozu daha da arttı. İlk single çalışması ‘Yaradana Kurban’ı seslendiren Aslan, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi dinleyicilerini yerinde oturtmadı. Konserin başından sonuna kadar izleyicisinin nabzını yüksek tutan İzel, Çelik, Ercan; 2.5 saat süren müzik ziyafetiyle Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi dinleyicilerini büyüledi. Fenomen grup, 13 Ekim’de bir kez daha müzikseverlerle Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir araya gelecek.

İzel, Çelik, Ercan yeniden Kuruçeşme Açıkhavada

Yazarlar