Geri Dön

Kadir İnanır gözünden ameliyat oldu

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Kadir İnanır, son dönemlerde sarı nokta hastalığı nedeniyle görme bozukluğu yaşıyordu. 72 yaşındaki usta sanatçı, gözünden ameliyat oldu.

Kadir İnanır gözünden ameliyat oldu

Hürriyet'in haberine göre; uzun zamandır ekranlardan uzak olan usta oyuncu Kadir İnanır, gözünde oluşan sarı nokta hastalığı nedeniyle bir süredir görme bozukluğu yaşıyordu.

Bu duruma daha fazla katlanamayan 72 yaşındaki Kadir İnanır, ameliyat masasına yatma kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Kadir İnanır’ın sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde dinlendiği bilgisine ulaşıldı.

HAYRANLARINI KIRMADI
Geçtiğimiz haftalarda yakın arkadaşı, gazeteci Faik Çetiner ile birlikte bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan Kadir İnanır, bir restoranda yemek yedi. Ünlü oyuncu, sırada yanına gelen hayranlarını da kırmayarak  hatıra fotoğrafı isteklerini geri çevirmedi.

Kadir İnanır gözünden ameliyat oldu

Umut Evirgen'den Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk paylaşımıUzun yıllardır aşk yaşayan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, geçtiğimiz hafta Marmaris Bozburun'da yapılan sade bir tören ile evlenmişti. Kızlarına kucaklarına almak için gün sayan oyuncu çifti dans ederken görütünleyen Umut Evirgen, bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Evirgen'in paylaşımına koyduğu üzüm emojisi dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber