Geri Dön

Kim Kardashian'dan Kanye West önlemi! Güvenlik ekibini değiştirdi

Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen dünyaca ünlü reality show yıldızı Kim Kardashian, eski eşi Kanye West'in dengesiz hareketleri ve artan tehditleri sonrasında güvenlik ekibini yenileme kararı aldı.

Kim Kardashian'dan Kanye West önlemi! Güvenlik ekibini değiştirdi

Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olduğu Kanye West arasında sular durulmuyor. Televizyon yıldızının komedyen Pete Davidson ile yeni bir ilişkiye başlaması sonrası dengesiz hareketler sergileyen ve tehditkar açıklamalarda bulunan West'in yeni hamlesi bardağı taşıran son damla oldu.

"ÇOCUKLARIMLA ARAMA HİÇBİR GÜVENLİK GİREMEZ"
44 yaşındaki rapçi, Hollywood Unlocked'a yaptığı açıklamada; Kardashian'ın güvenlik ekibinin kızı North West'i görmesini engellediğini iddia etti.

West "Hiçbir şey beni çocuklarımdan alıkoyamaz. Benimle çocuklarım arasına hiçbir güvenlik giremeyecek" dedi.

Bunun üzerine Kardashian cephesinden West'in iddialarının gerçek olmadığına dair bir açıklama geldi. Televizyon yıldızına yakın bir kaynak "Kanye West'in o gün çocukları görmesi, alması ya da bırakması engellenmedi. Sadece eve girmesine izin verilmedi" dedi.

Kim Kardashiandan Kanye West önlemi Güvenlik ekibini değiştirdi

YENİ KORUMALAR TUTTU
Aynı kaynak, Kardashian'ın mahremiyet hakkına sahip olduğunu ve ayrıldığı eşiyle arasında sağlıklı sınırlar koymaya çalıştığını söyledi ve "Artık onun izni olmadan evinin içine giremez" şeklinde konuştu.

Bu yaşananlardan kısa süre önce West'in gizli tutulduğu halde Chicago'nun doğum günü partisinin yerini bulmuş olması da Kim Kardashian'ın endişelerini arttırdı. Bunun üzerine televizyon yıldızının koruma ekibini yenilediği, komedyen Pete Davidson'ın da (28) kendine yeni korumalar tuttuğu açıklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber